// شنبه, ۵ مهر ۹۹ ساعت ۱۱:۵۰

شبکه نتفلیکس تریلر جدیدی از فیلم The Trial of the Chicago 7 را منتشر کرده که حاوی تصاویر بیشتری از اتفاقات این فیلم تحسین شده است.

ماه گذشته بود که شبکه نت فلیکس اولین تیزر تریلر فیلم The Trial of the Chicago 7 (محاکمه‌ی ۷ شیکاگویی) را منتشر کرد که در آن شاهد نمایش بخشی از اتفاقات فیلم بودیم. همچنین مدتی پیش این فیلم برای منتقدان نیز به نمایش درآمد و توانست نظر منتقدان را جلب و نقدهای مثبتی را نیز دریافت کند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر جدیدی از این فیلم تحسین شده منتشر شده است. مانند تریلر اول، تمرکز تریلر جدید و رسمی فیلم The Trial of the Chicago 7 نیز روی دادگاه و اعتراضات است و در آن بخش‌های بیشتری از دادگاهی که در طول فیلم قرار است برگزار شود و همچنین تاثیری که این افراد روی مردم گذاشته‌اند، نمایش داده می‌شود و شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

فیلم The Trial of the Chicago 7 براساس داستان Chicago Seven (هفت شیکاگویی) در دست ساخت است که داستان یک گروه هفت نفره از متهمان را دنبال می‌کند که توسط دولت فدرال به توطئه، تحریک به شورش و سایر اتهامات مرتبط با فعالیت‌های ضد جنگ ویتنام و همچنین اعتراضات ضد فرهنگی به مناسبت کنوانسیون ملی دموکراتیک که در شهر شیکاگو در ایالت ایلینوی در سال ۱۹۶۸ برگزار شد، متهم شده‌اند. 

وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم The Trial of the Chicago 7 بر عهده آرون سورکین، نویسنده برنده جایزه اسکار برای نوشتن فیلمنامه فیلم The Social Network (شبکه اجتماعی) بوده است. پس از فیلم Molly's Game (بازی مالی)، این فیلم دومین تجربه کارگردانی سورکین است. ساشا بارون کوهن، ادی ردمین، یحیی عبدالمتین دوم، جرمی استرانگ، جوزف گوردون لویت، الکس شارپ، ویلیام هرت، توماس میدلتیچ، مایکل کیتون و مارک رایلنس، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The Trial of the Chicago 7 حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم The Trial of the Chicago 7 قرار است در تاریخ ۱۶ اکتبر (۲۵ مهر) از شبکه نتفلیکس و سینماهای منتخب نمایش داده شود.

منبع Comingsoon

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده