// شنبه, ۵ مهر ۹۹ ساعت ۱۰:۱۴

براساس گزارش‌های منتشر شده بازی مبارزه‌ای Samurai Shodown قرار است در زمستان امسال برای دو کنسول ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس نیز روانه بازار شود.

Samurai Shodown همواره یکی از قدیمی‌ترین و پرطرفدارترین سری بازی‌های فایتینگ موجود در بازاز به‌خصوص بین گیمرهای ژاپنی بوده است. اگر از علاقه‌مندان به این مجموعه باشید، احتمالا در جریان هستید که یک سال پیش استودیوی بازی‌ استودیوی اس‌ان‌کا (SNK) با انتشار بازی Samurai Shodown روح تازه‌ای به این مجموعه دمید.

حال پس از گذشت بیش از یک سال از زمان عرضه بازی Samurai Shodown روی کنسول‌های پلی‌ استیشن 4، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ، پی سی و استیدیا، این بازی مبارزه‌ای قرار است برای کنسول‌های نسل بعدی مایکروسافت منتشر شوند. چراکه در جدیدترین اخبار بازی، به‌تازگی به‌صورت رسمی با انتشار تریلری اعلام شد که بازی مبارزه‌ای Samurai Shodown قرار است در زمستان پیش‌رو برای کنسول‌های نسل نهمی مایکروسافت یعنی ایکس باکس سری ایکس و همچنین ایکس باکس سری اس نیز روانه بازار شود.

همانند سنت دیرینه این مجموعه، در تریلر معرفی بازی Samurai Shodown برای عرضه روی ایکس‌باکس سری ایکس | اس که ازطریق لینک یوتیوب آن را می‌توانید تماشا کنید، از نام ژاپنی بازی یعنی Samurai Spirits استفاده شده است.

اگر شما هم از طرفداران قدیمی مجموعه Samurai Shodown هستید، لطفا نظرات و پیش‌بینی‌های خود از این اقدام تیم سازنده بازی را با ما نیز به اشتراک بگذارید.

منبع gamingbolt

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده