// جمعه, ۴ مهر ۹۹ ساعت ۲۳:۵۹

مارول استودیو در حال ساخت یک سریال جدید برای دیزنی پلاس است که ساموئل ال جکسون برای نقش‌آفرینی دوباره در نقش نیک فیوری در این سریال حضور خواهد داشت.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، مارول استودیو در حال ساخت سریال دیگری برای سرویس استریم دیزنی پلاس است. طبق خبری که ورایتی منتشر کرده، ساموئل ال جکسون قرار است برای بازی در نقش نیک فیوری در این سریال بازگردد، اما هنوز مشخص نیست که این سریال قرار است سریال مستقل این شخصیت باشد یا اینکه تمرکز سریال روی داستان دیگری مثل داستان SWORD با تمرکز روی شخصیت فیوری خواهد بود. در حال حاضر اطلاعات بیشتری از سریال جدید مارول برای دیزنی پلاس در دسترس نیست و تنها می‌دانیم که این سریال در مراحل اولیه تولید قرار دارد و طبق گفته ددلاین هنوز دستور ساخت آن نیز رسما صادر نشده است. همچنین کایل برداستریت به‌عنوان نویسنده و تهیه‌کننده اجرایی در این سریال حضور خواهد داشت. 

نیک فیوری در فیلم Spider-Man: Far from Home

برداستریت بیشتر برای نوشتن فیلمنامه ۹ قسمت از سریال Mr. Robot (مستر ربات) شناخته می‌شود که به‌عنوان تهیه‌کننده این سریال تحسین شده، یکبار هم نامزد دریافت جایزه امی شده است. جکسون برای اولین‌بار در سال ۲۰۰۸ و در صحنه پس از پایان فیلم Iron Man (آیرون من) در دنیای سینمایی مارول حضور پیدا کرد که در آن او به تونی استارک در مورد پروژه The Avengers Initiative توضیح داد. پس از آن او در فیلم Iron Man 2، فیلم Captain America: The First Avenger، فیلم The Avengers، فیلم Captain America: The Winter Soldier، فیلم Avengers: Age of Ultron، فیلم Captain Marvel، فیلم Spider-Man: Far from Home و چند فیلم دیگر از دنیای سینمایی مارول حضور پیدا کرد.

همچنین شاهد حضور وی در دو قسمت از سریال Agents of S.H.I.E.L.D (ماموران شیلد) نیز بودیم. بااین‌حال، (ادامه این خبرممکن است بخشی از اتفاقات فیلم Spider-Man: Far from Home و MCU را برای شما اسپویل کنید) در یک صحنه پس از پایان فیلم Far From Home، شاهد آن بودیم که نیک فیوری ظاهرا درواقع تالوس، رهبر اسکرال‌ها بوده و فیوری اصلی درواقع در یک سفینه در فضا حضور دارد و مشخص نیست که چه مدت زمان تالوس جای فیوری را گرفته بوده است و هنوز صحبت در مورد این صحنه وجود دارد. (پایان اسپویل) در هر حال این برای اولین‌بار خواهد بود که جکسون قرار است نقش اصلی یک سریال را بر عهده داشته باشد. 

سریال WandaVision (وانداویژن) قرار است اولین سریال دنیای سینمایی مارول برای دیزنی پلاس باشد که اواخر امسال منتشر خواهد شد و مدتی پیش شاهد انتشار اولین تریلر این سریال بودیم. سریال The Falcon and the Winter Soldier (فالکون و وینتر سولجر)، سریال Loki (لوکی)، انیمیشن ?What If (چه می‌شود اگر؟)، سریال Hawkeye (هاوک‌آی)، سریال Moon Knight (شوالیه‌ی ماه)، سریال She Hulk (شی هالک) و سریال Ms. Marvel (خانم مارول)، دیگر سریال‌های در دست ساخت مارول استودیو برای دیزنی پلاس هستند.

منبع Gamespot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده