// جمعه, ۴ مهر ۹۹ ساعت ۱۷:۱۰

فروشگاه جدید ایکس‌باکس با ظاهری جدید و سرعتی بیشتر دردسترس کاربران قرار گرفت.

طبق جدیدترین اخبار بازی، در آستانه‌ی عرضه کنسول‌های نسل بعد، شکل‌و‌شمایل فروشگاه مایکروسافت روی کنسول ایکس‌باکس وان بازطراحی شده و از هم‌اکنون در دسترس تمامی کاربران این کنسول قرار گرفته است.

سرانجام پس از مدت‌ها انتظار قرار است ماه آینده شاهد عرضه‌ی کنسول‌های نسل بعدی باشیم و شاید همه با این نظر موافق باشند که سال ۲۰۲۰ تا‌به‌اینجا سال سختی برای اهالی دنیای بازی‌های ویدیویی بوده است. حال با انتشار کنسول‌های بازی جدید می‌توان امیدوار بود که همراه آن‌ها نرم‌افزارها‌، بازی‌ها و تکنولوژی‌های جدید از راه برسند و همچنین شاهد ارائه یک ظاهر جدید برای چیزهای قدیمی نیز باشیم. یکی از این تغییرات جدید برای فروشگاه ایکس‌باکس اتفاق افتاده است و حالا کاربران کنسول‌های ایکس‌باکس وان ایکس و وان اس می‌توانند از آن لذت ببرند.

ماه گذشته میلادی کاربران Xbox Insider برای اولین‌بار به تغییرات اساسی این فروشگاه دسترسی پیدا کردند و در ادامه اطلاعاتی در مورد تغییرات آن منتشر شد. برای مثال، سرعت لود شدن صفحه‌ی اول فروشگاه نسبت به فروشگاه قبلی سریع‌تر شده و از نظر ظاهری نیز تغییر کرده است. همچنین مواردی مانند ساخت Wish List برای بازی‌ها اضافه شده و جست‌وجو‌ تخفیف‌های بازی‌ها سریع‌تر و آسان‌تر از قبل شده است.

فروشگاه جدید ایکس باکس

این آپدیت درحال حاضر برای همه‌ی نسخه‌های کنسول ایکس‌باکس وان در دسترس است. این ظاهر جدید فروشگاه ایکس‌باکس قرار است برای کنسول‌های ایکس‌ باکس سری ایکس و ایکس ‌باکس سری اس نیز حفظ شود. کنسول‌های نسل بعد مایکروسافت در تاریخ ۱۰ نوامبر (۲۰ آبان) عرضه خواهند شد.

نظر شما کاربران زومجی دراین‌باره چیست؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

منبع gamingbolt

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده