// دوشنبه, ۳۱ شهریور ۹۹ ساعت ۱۱:۳۰

کینگ مکس، پیشرو در تولید جدیدترین ابزارهای ذخیره‌سازی در جهان، جدیدترین محصول خود را با نام SSD PX3480 در قالب M.2 نسل چهارم در اختیار مصرف‌کنندگان حرفه‌ای می‌دهد.

SSDها در رایانه‌های شخصی نقش مهمی را ایفا می‌کنند، حافظه‌های فوق‌العاده سریع M.2 توجه مصرف‌کنندگان نهایی را به خود جلب کرده است. این نسل برای پردازنده‌های سری 3000 AMD Ryzen با تراشه X570 که از آخرین نسل PCI-Express 4.0 به‌صورت کامل پشتیبانی می‌کنند و در ظرفیت‌های ۵۰۰ گیگابایت، یک ترابایت و دو ترابایت تولید شده‌اند.

ویژگی منحصر‌به‌فرد این نسل سرعت خواندن تا ۵۰۰۰ مگابایت بر ثانیه است که باعث تمایز آن نسبت به سایر SSD‌های نسل چهارم موجود در بازار می‌شود. این SSD به ویراستاران ویدئو، طراحان، گرافیست‌ها ، علاقه‌مندان به بازی و هر کسی که سعی در پردازش سریع‌تر داده‌ها یا محتوای رسانه دارد، توصیه می‌شود.

جدیدترین M.2 PCIe Gen 4x4 SSD PX4480 از رابط پرسرعت PCIe Gen4.0 استفاده می‌کند و از امکانات NVMe 1.3 بهره می‌برد که به واسطه این تکنولوژی می‌تواند سرعت خواندن / نوشتن خیره کننده‌ای را در کامپیوترهای شخصی، مینی پی‌سی‌ها و لپ‌تاپ‌ها ارائه دهند. این حافظه‌ها می‌توانند سرعت فوق‌العاده بالا ۵۰۰۰ مگابایت بر ثانیه (خواندن) و ۴۴۰۰ مگابایت بر ثانیه (نوشتن) را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار دهند و کارایی هشت تا ۹ برابر سریع‌تر از حافظه هایی با رابط SATA III و سرعت خواندن و نوشتن بالغ بر ۵۰ درصد سریع‌تر نسبت SSD‌های نسل سوم M.2 را به مصرف‌کنندگان ارائه دهند.

کاربران با استفاده از جدیدترین نسل SSD‌های PCIe Gen 4 می‌توانند سرعت بالای این حافظه ها را در هنگام بارگذاری بازی، انتقال اطلاعات و ذخیره‌سازی آن‌ها تجربه کنند در جدول ذیل مشخصات این محصولات ذکر شده‌اند:

Sequential WriteSequential ReadProduct type
4400MB/s50000MB/sKINGMAX M.2 Gen 4x4 PCIe SSD PX4480
3000MB/s3400MB/sKINGMAX M.2 Gen 3x4 PCIe SSD PX3480
1000MB/s1750MB/sKINGMAX M.2 Gen 3x2 PCIe SSD PX3280
480MB/s520MB/sKINGMAX M.2 SATA III SSD SA3080

KINGMAX PX4480 پرچم‌دار این سری از حافظه ها محسوب می‌شود که با استفاده از تکنولوژی 3DNand، کیفیت، دوام و سازگاری قابل توجهی را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌دهد.

علاوه‌بر این، فناوری‌های SLC Caching و DRAM cache buffer در حافظه‌های KINGMAX سرعت انتقال داده ها، صرفه‌جویی در میزان مصرف انرژی و زمان تأخیر کمتر را برای انتقال داده‌ها در اختیار کاربران می‌گذارد. برنامه از E2E (End-to-End) Data Protection ،LDPC (بررسی برابری تراکم کم) و ECC (کد تصحیح خطا) پشتیبانی می‌کند که باعث بهبود کارایی پردازش داده ها و اطمینان از صحت و قابلیت اطمینان ادغام کامل داده ها می‌شود برای اطلاعات بیشتر، لطفاً به وب سایت آواژنگ مراجعه کنید.


 پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومجی هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.
منبع زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده