// یکشنبه, ۳۰ شهریور ۹۹ ساعت ۱۷:۳۹

مت ریوز، کارگردان فیلم The Batman به‌تازگی پوستر جدیدی از این فیلم را به مناسبت روز این ابرقهرمان محبوب DC به اشتراک گذاشته است.

در حاشیه رویداد دیجیتالی DC FanDome بود که اولین تریلر رسمی فیلم The Batman (بتمن) منتشر شد و توانست نظر مثبت طرفداران را به خود جلب کند. همچنین در این تریلر شاهد ظاهر بسیار متفاوت کالین فارل در نقش پنگوئن نیز بودیم. حال در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، پوستر جدیدی از قسمت جدید فیلم Batman منتشر شده است. مت ریوز، کارگردان فیلم فیلم The Batman، به مناسبت روز بتمن، پوستر جدیدی از این فیلم را منتشر کرده که شاهد طراحی هنری و جذاب آن با ترکیب رنگ قرمز هستیم و شما در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

پوستر تبلیغاتی و هنری جدید فیلم The Batman به مناسبت روز بتمن

این پوستر توسط بیل سینکیویچ، هنرمند آمریکایی که بیشتر برای کار روی آثاری چون Elektra (الکترا)، Moon Knight (مون نایت) و New Mutants (میوتنت‌های جدید) از مارول و همچنین بتمن و کماندار سبز از DC شناخته می‌شود، طراحی و منتشر شده است. هفته گذشته نیز پوستر تبلیغاتی جدیدی از فیلم The Batman منتشر شده بود که در آن شاهد به اشتراک گذاشتن نمای جدیدی از شخصیت بتمن هستیم و قبلا هم پوستری مشابه برای مراسم DC FanDome طراحی و منتشر شده بود.

رابرت پتینسون، زوئی کراویتز، جفری رایت، پل دینو، اندی سرکیس، کالین فارل، پیتر سارسگارد، جان تورتورو، بری کیوگن و جیمی لاوسون، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The Batman حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه قسمت جدید فیلم Batman بر عهده مت ریوز بوده است. مراحل تولید فیلم بتمن از اوایل این ماه از سر گرفته شد، اما پس از سرگیری تولید این فیلم، تست کرونا رابرت پتینسون، بازیگر نقش بتمن مثبت اعلام شد و پس از دو هفته تعطیلی، سرانجام هفته گذشته برادران وارنر از سرگیری دوباره تولید قسمت جدید فیلم شوالیه تاریکی خبر داد.

فیلم The Batman برای اکران در تاریخ ۱ اکتبر ۲۰۲۱ (۹ مهر ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است. 

منبع Comicbookmovie

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده