// شنبه, ۲۹ شهریور ۹۹ ساعت ۱۹:۳۶

براساس گزارش‌های چند رسانه‌ی سینمایی بریتانیایی، تام هاردی قرار است تبدیل به مامور 007 جدید دنیا بشود و لقب هفتمین جیمز باند تاریخ هنر هفتم را کسب کند.

بر کسی پوشیده نیست که در سال‌های اخیر، تام هاردی یکی از گزینه‌های مدنظر طرفداران برای ایفای نقش جیمز باند بوده است. تام هاردی به‌عنوان بازیگر آثاری همچون «مکس دیوانه: جاده خشم»، «اینسپشن»، «دانکرک»، «شوالیه تاریکی برمی‌خیزد»، فیلم The Revenant، فیلم Warrior و فیلم Locke بدون شک هنرمندی هیجان‌انگیز برای ایفای نقش جیمز باند به نظر می‌رسد. حالا اما ظاهرا ماجرا از درخواست‌های طرفداران فراتر رفته است و چند رسانه همچون The Vulcan Reporter ادعا می‌کنند که پس از پشت سر گذاشتن تست‌های بازیگری، تام هاردی دیگر به‌عنوان جیمز باند جدید انتخاب شده است. مطابق این شایعات، استودیو صرفا می‌خواهد این خبر را پس از اکران فیلم No Time to Die به‌صورت رسمی اعلام کند.

ظاهرا باتوجه‌به بودجه‌ی ۲۵۰ میلیون دلاری و هزینه‌ی بالای مصرف‌شده برای تبلیغ فیلم No Time to Die، سازندگان فقط برای جلوگیری از ضرر دادن آن اثر به مجموع فروش ۶۰۰ میلیون دلاری در گیشه‌ها احتیاج دارند. پس از آن‌جایی که رسیدن به چنین عددی در دوران شیوع ویروس کرونا/کووید 19 تقریبا غیرممکن به نظر می‌رسد، استودیو می‌خواهد فعلا تمرکز مخاطبان روی آخرین «جیمز باند» با بازی دنیل کریگ باشد و کسی به ریبوت این مجموعه با بازی تام هاردی فکر نکند.

کریستوفر نولان و تام هاردی در مقابل لوگو فیلم دانکرک در فرش قرمز

اخبار سینما و تلویزیون جدیدی که حضور تام هاردی در نقش جیمز باند را قطعی می‌دانند، هنوز رسمی نشده‌اند. اما این اطلاعات از سوی منبعی منتشر شده‌اند که به گزارش‌های اختصاصی صحیح خود شناخته می‌شود. تازه The Vulcan Reporter ادعا می‌کند که یکی از المان‌های تأثیرگذار روی انتخاب شدن تام هاردی، پیشنهادهای مداوم کریستوفر نولان در مصاحبه‌ها به انتخاب او برای این نقش بوده است. جرج سیمپسون از رسانه‌ی اکسپرس هم باور دارد که اصلا استودیو سازنده چون سال‌ها به‌دنبال استخدام کریستوفر نولان برای ریبوت مجموعه‌ی جیمز باند بود، شاید با این انتخاب قصد راضی کردن او برای پذیرش وظیفه‌ی نگارش فیلم‌نامه و کارگردانی جیمز باند ۲۶ را داشته باشد. کریستوفر نولان که سابقه‌ی سه بار همکاری با هاردی را دارد، در سال ۲۰۱۷ میلادی در یکی از مصاحبه‌های مرتبط با فیلم Dunkirk گفت: «تام هاردی در نقش جیمز باند فوق‌العاده خواهد بود. او واقعا در آن نقش معرکه خواهد شد».

این فیلم‌نامه‌نویس و کارگردان شناخته‌شده در سال گذشته هم مصاحبه‌ای در رابطه با ساخت «جیمز باند» داشت و گفت که فقط اگر استودیو واقعا به چشم‌انداز او نیاز داشته باشد و آزادی عمل کامل را به وی بدهد، ممکن است به ساخت فیلم 007 مخصوص به خود بپردازد.

منبع Express

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده