// شنبه, ۲۹ شهریور ۹۹ ساعت ۱۵:۳۳

مایک بیتل، خالق بازی Thomas Was Alone به‌زودی از پروژه‌ی جدید خود رونمایی خواهد کرد.

مایک بیتل را می‌توان یکی از بازی‌سازهای مستقل این سال‌ها دانست که با آثار متفاوت و منحصربفرد خود توانسته طرفداران زیادی به‌دست آورد. او که سال گذشته با بازی جان ویک هکس (John Wick Hex) یک‌بار دیگر نام استودیوی خود بیتل گیمز (Bithell Games) را بر سر زبان‌ها انداخت، به‌تازگی خبر از معرفی پروژه‌ی جدیدی داده است.

اولین بازی بیتل با نام «توماس تنها بود» (Thomas Was Alone) درحالی سال ۲۰۱۲ برای پی سی منتشر شد که روایتی خاص و جالب را با استفاده از شکل‌های هندسی ساده پیش می‌برد و توانست به موفقیت زیادی دست پیدا کند. بعدها بازی برای پلتفرم‌های دیگر هم منتشر شد و اثر بعدی بیتل با نام Volume هم در سال ۲۰۱۵ یک‌بار دیگر ایده‌های جالب او را نمایش داد، این‌بار در سبک مخفی‌کاری. سپس شاهد طراحی دو بازی ماجرایی متن‌محور Subsurface Circular و Quarantine Circular از بیتل و تیم او بودیم و جدیدترین اثر این استودیوی کوچک هم با محوریت شخصیت جان ویک در سال ۲۰۱۹ برای پی‌سی و چند ماه قبل هم برای پلی استیشن 4 منتشر شد.

بیتل که درکنار تولید بازی‌های ویدیویی روی موارد دیگری مثل کتاب‌های صوتی North Star Rising هم کار کرده، به‌تازگی در توئیتی نوشته است: «فکر می‌کنم هفته‌ی آینده بازی جدید خود را معرفی خواهیم کرد.»

در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از این پروژه نداریم ولی باتوجه‌به نزدیک بودن زمان عرضه‌ی کنسول‌های نسل بعد، احتمال دارد اثری بعدی مایک بیتل و تیم او ارتباطی با کنسول‌های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس/ایکس باکس سری اس داشته باشد.

منبع DualShockers

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده