// پنجشنبه, ۲۷ شهریور ۹۹ ساعت ۲۲:۲۹

باز لورمن از اضافه شدن ریچارد راکسبرا، دیکر مونتگمری و هلن تامسون به جمع بازیگران فیلم زندگینامه الویس پریسلی خبر داده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، حضور بازیگران بیشتری در فیلم زندگینامه الویس پریسلی تایید و اعلام شده است. به‌تازگی حضور ریچارد راکسبرا، دیکر مونتگمری و هلن تامسون در فیلم Elvis تایید شده است که راکسبرا در نقش ورنون پریسلی (پدر الویس)، مونتگمری در نقش استیو بیندر (کارگردان و تهیه‌کننده آمریکایی) و تامسون در نقش گلادیس پریسلی (مادر الویس) در این فیلم به ایفای نقش خواهند پرداخت. پیش از این روفس سوئل قرار بود نقش ورنون پریسلی و مگی جیلنهال قرار بود نقش گلادیس پریسلی را در فیلم Elvis بازی کنند که به علت تعطیلی تولید و عقب افتادن آن، مجبور به ترک پروژه شده‌اند.

دیکر مونتگمری

آستین باتلر قرار است نقش الویس پریسلی را در فیلم زندگینامه این خواننده بازی کند. همچنین تام هنکس، بازیگر برنده دو جایزه اسکار، نیز نقش تام پارکر، مدیر برنامه‌های مشهور الویس پریسلی را بر عهده داردالیویا دی یونگ در نقش پریسیلا پریسلی، یولاندا کوارتی (یولا) در نقش خواهر رزتا ثارپ، لوک بریسی در نقش جری شیلینگ، دیوید ونهام در نقش هنک اسنو، ناتاشا باست، خاویر ساموئل، لئون فورد، چارلز گراندز، جاش مک‌کانویل، آدام دان و گارث دیویس، دیگر بازیگرانی هستند که در فیلم Elvis حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت.

هلن تامسون

باز لورمن، کارگردان فیلم‌هایی چون فیلم The Great Gatsby (گتسبی بزرگ)، فیلم Australia (استرالیا)، فیلم Moulin Rouge (مولن روژ) و فیلم Romeo + Juliet (رومئو + ژولیت)، وظیفه کارگردانی فیلم Elvis را بر عهده خواهد داشت و وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم بر عهده کریگ پیرس، نویسنده فیلم The Great Gatsby، است. لورمن پیش از این در فیلم Moulin Rouge با ریچارد راکسبرا همکاری کرده بود. همچنین مونتگمری طی این سال‌ها بیشتر برای بازی در سریال Stranger Things (اتفاقات ناآشنا) شناخته شده و امسال در فیلم The Broken Hearts Gallery حضور داشته است.

فیلم Elvis قرار است در تاریخ ۵ نوامبر ۲۰۲۱ (۱۴ آبان ۱۴۰۰) اکران شود.

منبع Outlookindia

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده