// پنجشنبه, ۲۷ شهریور ۹۹ ساعت ۲۱:۱۵

یونیورسال پیکچرز پوستر جدیدی از فیلم No Time to Die را منتشر کرده است که تاکید این شرکت برای اکران آن در آبان ماه سال جاری را نشان می‌دهد.

با وجود اینکه اخیراً شاهد تاخیر در اکران آثار پرطرفداری نظیر فیلم Wonder Woman 1984 (زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴) بودیم، اما به نظر می‌رسد که شرکت‌های یونیورسال پیکچرز و مترو گلدوین مایر همچنان متعهد به حفظ تاریخ اکران فیلم No Time to Die (زمانی برای مُردن نیست) هستند که برای نمایش در تاریخ ۲۲ آبان (۱۲ نوامبر) در انگلستان و در تاریخ ۳۰ آبان (۲۰ نوامبر) در ایالات متحده‌ی آمریکا در نظر گرفته شده است. در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که پوستر جدیدی از بیست‌وپنجمین قسمت مجموعه فیلم‌های جیمز باند منتشر شده است که روی اکران این فیلم در تاریخ‌های یادشده تاکید دارد. در این پوستر شاهد دنیل کریگ در آخرین ماجراجویی خود به‌عنوان مأمور 007 هستیم که شما می‌توانید در ادامه‌ی مطلب به مشاهده‌ی آن بپردازید.

پوستر جدید فیلم No Time to Die با حضور دنیل کریگ در نقش جیمز باند

فیلم No Time to Die جیمز باند را در دوران بازنشستگی و به‌دور از کارهای هیجان‌انگیز و پُرخطر نشان می‌دهد، اما همان‌طور که می‌توان حدس زد، این آرامش قبل از طوفان است و مدت زیادی دوام نمی‌آورد. درست زمانی‌که به نظر می‌رسد باند پس از مدت‌ها قادر به تجربه‌ی یک زندگی عادی است، سروکله‌ی فلیکس لیتر پیدا می‌شود و از او برای انجام مأموریتی یاری می‌طلبد و این مسئله پای باند را به پرونده‌ی ربوده‌شدن یک دانشمند باز می‌کند. البته خیلی زود معلوم می‌شود که تروریستی مرموز پشت این قضیه است و دنیا در آستانه‌ی مواجهه با خطری بسیار بزرگ قرار دارد. دنیل کریگ، رالف فاینز، لئا سیدو، نائومی هریس، بن ویشاو، روری کینیار، جفری رایت، دالی بن صلاح، بیلی مگنوسن، آنا د آرماس، دیوید دنسیک، لاشانا لینچ و رامی ملک از بازیگرانی هستند که در فیلم «زمانی برای مُردن نیست» نقش‌آفرینی می‌کنند.

کری فوکوناگا، کارگردان فیلم‌های Beasts of No Nation (جانوران بدون کشور)، Sin Nombre (بدون نام) و Jane Eyre (جین ایر) سکان هدایت فیلم No Time to Die را در دست دارد و در نگارش فیلم‌نامه‌ی آن نیل پورویس، رابرت وید، اسکات زد. برنس و فیبی والر-بریج، نویسنده‌ی برنده‌ی جایزه‌ی اِمی برای سریال‌های Killing Eve (کشتن ایو) و Fleabag (فلیبگ) را یاری کرده است. شرکت‌های ایون پروداکشنز و مترو گلدوین مایر برای اکران جهانی بیست‌وپنجمین قسمت فیلم جیمز باند با شرکت یونیورسال پیکچرز همکاری می‌کنند. فیلم Spectre (اسپکتر) در سال ۲۰۱۵ روی پرده سینما رفت و با بودجه‌ی تقریباً ۳۰۰ میلیون دلاری توانست ۸۸۰.۷ میلیون دلار در سراسر جهان فروش فروش داشته باشد. شما می‌توانید در صورت تمایل نظرات خود را درباره‌ی این خبر با وب‌سایت زومجی در میان بگذارید. 

منبع ComingSoon

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده