// پنجشنبه, ۲۷ شهریور ۹۹ ساعت ۱۶:۲۶

ویل پولتر جدیدترین بازیگری است که به جمع بازیگران سریال Dopesick اضافه شده و قرار است در کنار مایکل کیتون و کیتلین دیور در این سریال نقش آفرینی کند.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، حضور بازیگر دیگری در سریال Dopesick تایید و اعلام شده است. ددلاین اعلام کرد که ویل پولتر، بازیگر فیلم The Maze Runner (دونده مارپیچ)، به جمع بازیگران این مینی سریال اضافه شده و قرار است یکی از نقش‌های اصلی سریال را بازی کند. پولتر قرار است نقش یک فروشنده به‌نام بیلی را بازی کند که توسط Purdue Pharma برای کمک به راه‌اندازی داروی جدید خود که OxyContin نام دارد، استخدام می‌شود. پیش از این حضور مایکل کیتون و کیتیل دیور در سریال Dopesick تایید و اعلام شده بود. دنی استرانگ وظیفه نوشتن فیلمنامه و بری لوینسون وظیفه کارگردانی این سریال را بر عهده دارند.

سریال Dopesick قرار است در ۸ قسمت و براساس رمانی به همین نام تولید و در سال ۲۰۲۱ از شبکه هولو (Hulu) منتشر شود. علاوه‌بر بازی در هر سه قسمت فیلم The Maze Runner، پولتر در طول سال‌های اخیر برای بازی در فیلم The Revenant (از گور برخاسته)، فیلم War Machine (ماشین جنگ)، فیلم Detroit (دیترویت)، فیلم The Little Stranger، فیلم Black Mirror: Bandersnatch (آینه سیاه: بندراسنچ) و فیلم Midsommar (میدسامر) شناخته شده و حتی او مدتی پیش به جمع بازیگران سریال The Lord of the Rings (ارباب حلقه‌ها) اضافه شده بود، اما درنهایت تصمیم به جدایی از این پروژه گرفت.

سریال Dopesick به یک سریال جاه‌طلبانه و توصیف شده که به موضوع مصرف مواد مخدر شیمیایی در آمریکا می‌پردازد. در این سریال قرار است با شخصیت‌ها و گروه‌های مختلفی از جامعه معدن‌کارهای ویرجینیا تا اداره مبارزه با مواد مخدر (DEA) و حتی غول‌های داروسازی منهتن ملاقات کنیم. در این سریال قرار است شاهد تاریک‌ترین بخش‌های جامعه امروز آمریکا باشیم و خانواده‌هایی را ببنیم که با معضل مواد مخدر دست به گریبان هستند. در سوی دیگر ماجرا، قهرمانانی وجود دارند که با همه توان برای جلوگیری از گسترش استعمال این مواد مبارزه می‌کنند.

منبع Comingsoon

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده