// پنجشنبه, ۲۷ شهریور ۹۹ ساعت ۱۰:۳۴

مجموعه بازی‌های جدیدی که به سرویس اشتراکی نینتندو سوییچ آنلاین اضافه می‌شوند، از تاریخ ۲۳ سپتامبر (۲ مهر) در دسترس مشترکین قرار خواهند گرفت.

سرویس آنلاین بازی‌های نینتندو سوییچ علی‌رغم آمار و ارقام قابل قبولی تاکنون از خود ارائه کرده، بازخوردهای مختلفی را از سوی کاربران دریافت کرده است. درحالی که مشترکین این سرویس می‌توانند بازی‌های محبوبی مانند  Animal Crossing: New Horizons یا Super Smash Bros. Ultimate به همراه دوستان خود از سرتاسر جهان تجربه کنند، برخی کاربران خدمات این سرویس را چندان قابل اتکا نمی‌دانند. با این حال، این ضعف با ارائه‌ی بازی‌های رایگانی که به صورت ماهانه در اختیار کاربران قرار می‌گیرند، تاحدودی جبران می‌شود.

در ماه سپتامبر، تنها یک بازی از مجموعه بازی‌های کنسول NES به پلتفرم قابل حمل نینتندو اضافه خواهد شد. بازی S.C.A.T: Special Cybernetic Attack Team یک بازی شوتر و در سبک اکشن است که تاحد زیادی از Contra تأثیر پذیرفته است. اما بازی‌هایی که از کنسول SNES به نینتندو سوییچ پورت می‌شوند هیجان انگیزتر به نظر می‌رسند. کاربران سرویس Nintendo Switch Online از اوایل ماه آینده می‌توانند به بازی‌ beat-em-up و ساید اسکرولینگ The Peace Keepers و همچنین Mario’s Super Picross دسترسی داشته باشند.

بازی های جدید سرویس نینتندو سوییچ آنلاین

در نهایت بازی Donkey Kong Country 2: Diddy’s Kong Quest داریم که شاید حضور آن در این فهرست نه‌چندان دلگرم کننده واقعاً لازم به نظر می‌رسید.­ این قسمت از بازی‌های محبوب Donkey Kong Country کنترل شخصیت‌های Diddy و Dixie Kong را در اختیار بازیکنان قرار داده و با هدف نجات Donkey Kong به مبارزه علیه King K. Rool می‌فرستد. این بازی از یک سبک بسیار لذت بخش پلتفرمینگ برخوردار بوده و موسیقی متن آن برای همیشه در خاطر شما خواهد ماند.

سرویس نینتندو سوییچ آنلاین، در ابتدا کار خود را با چند عنوان کوچک و ناشناخته آغاز کرده و رفته رفته بازی‌های فوق العاده جذابی مانند The Legend of Zelda: A Link to the Past و Super Mario World و Super Metroid به آن اضافه شدند.­ اگر بازی‌های کلاسیک جدیدی که به این سرویس اضافه می‌شوند توجه شما را به خود جلب کردند، می‌توانید با خرید حق اشتراک سرویس اختصاصی نینتندو از تاریخ ۲۳ سپتامبر (۲ مهر) تمامی آن‌ها را روی کنسول سوییچ تجربه کنید.

نینتندو به تازگی گزارشی مبنی بر نحوه‌ی عملکرد سرویس اشتراکی Nintendo Switch Online در سال گذشته منتشر کرده که براین اساس، تعداد مشترکین آن به رقم قابل‌توجه ۲۶ میلیون نفر رسیده است. براساس توضیحات سخنگوی این شرکت، بازی‌هایی مانند Animal Crossing: New Horizons و Super Smash Bros نقش مهمی در این موفقیت داشته‌اند. شما می‌توانید با مراجعه به مطلب پیش رو، در اینباره بیشتر بخوانید.

منبع dualshockers

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده