// چهار شنبه, ۲۶ شهریور ۹۹ ساعت ۱۹:۱۶

جیک جیلنهال در مصاحبه جدید خود از احتمال همکاری دوباره با دنی ویلنوو در فیلم آینده این کارگردان خبر داده است. 

دنی ویلنوو پس از ساخت آثاری مثل فیلم Sicario (سیکاریو) و فیلم Arrival (ورود)، به سراغ ساخت فیلم‌هایی از نظر مقیاس بزرگ‌تر و بلاک‌باستری رفته و پس از کارگردانی فیلم Blade Runner 2049 (بلید رانر ۲۰۴۹)، حالا فیلم Dune (دیون) را کارگردانی کرده است که مدتی پیش اولین تریلر این فیلم مورد انتظار و علمی تخیلی منتشر شد. فیلم Dune قرار است یک فیلم دو قسمتی باشد، اما ویلنوو در ماه تیر امسال تایید کرد که پس از این فیلم می‌خواهد فیلمی با بودجه متوسط و با مقیاس کوچک‌تری را تولید کند. این فیلمساز کانادایی پیش از این دو بار و در فیلم Enemy (دشمن) و فیلم Prisoners (زندانیان) با جیک جیلنهال همکاری بود و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، ممکن است دوباره شاهد همکاری آن‌ها باشیم.

در مصاحبه با پادکست Team Deakins، جیک جیلنهال گفت که او در حال همکاری با ویلنوو در یک پروژه جدید است. بااین‌حال، او از دادن اطلاعات بیشتری خودداری کرد و در این پادکست او در ابتدا در مورد همکاری خودش با ویلنوو در فیلم Enemy صحبت کرد و گفت: «دنی به من گفت که دلیلش را نمی‌داند، اما باید این فیلم را بسازد. من فقط یادم میاد که دنی به من گفت که "من باید این فیلم را بسازم و باید آن را با تو بسازم. می‌توانم نفر دیگری را پیدا کنم که این نقش را بازی کند، اما نمی‌توانم تو را برای این نقش از ذهنم خارج کنم".»

جیک جیلنهال و دنی ویلنوو در پشت صحنه فیلم Enemy

جیلنهال در ادامه اضافه کرد که در حال همکاری با ویلنوو در یک پروژه جدید است: «ما اکنون در حال کار روی چیزی هستیم و او تنها برای من پیام می‌دهد که بی‌صبرانه منتظرم تا دوباره باهات کار کنم و من نیز احساسی مشابه را دارم. در زندگی شما افرادی وجود دارند که با آن‌ها چنین ارتباطی پیدا می‌کنید و آن اتفاق باعث شروع ارتباط ما شد.». بااین‌حال، جیلنهال اطلاعات بیشتری از این پروژه به اشتراک نگذاشت و در حال حاضر مشخص نیست که این فیلم چه زمانی تولید و منتشر خواهد شد. 

فیلم Dune برای اکران‌ در تاریخ ۱۸ دسامبر (۲۸ آذر) برنامه‌ریزی شده است. 

منبع Dhakatribune

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده