// سه شنبه, ۱۱ شهریور ۹۹ ساعت ۲۱:۴۰

یوبیسافت با پخش تیزر رویداد Ubisoft Forward جدید طرفداران خود را هیجان‌زده کرد. در این برنامه‌ی ۴۵ دقیقه‌ای تریلر جدید بازی Immortals: Fenyx Rising پخش می‌شود و اخبار متعددی به گیمرها می‌رسند.

جدیدترین اخبار بازی نشان می‌دهند که یوبیسافت می‌خواهد راس ساعت ۲۳:۳۰ روز پنج‌شنبه، ۲۰ شهریور (۱۰ سپتامبر) به وقت ایران یک کنفرانس دیجیتالی ۴۵ دقیقه‌ای جدید برگزار کند. در این رویداد می‌توانید انتظار پخش اطلاعات جدید راجع به به‌روزرسانی‌های بعدی بازی Brawlhalla، بازی For Honor، بازی Rainbow Six Siege، «دیویژن 2» و بازی Ghost Recon Breakpoint را داشته باشید. البته تریلر جدید بازی Roller Champions هم این‌جا پخش می‌شود تا بعد از آن نوبت به تریلرهای بازی Watch Dogs: Legion (واچ داگز جدید) و بازی بتل رویال Hyper Scape برسد.

راستی یوبی‌سافت تایید کرد که بازی Gods and Monsters حالا نام خود را به Immortals: Fenyx Rising تغییر داده است و در همین برنامه تریلری دیدنی را تحویل گیمرها می‌دهد. در حقیقت سازندگان باور دارند که بازی Immortals: Fenyx Rising حالا به مراتب جذاب‌تر از همه‌ی نمایش‌های رسمی و غیررسمی پخش‌شده از بازی Gods and Monsters به نظر می‌رسد.

دانلود از آپارات

باتوجه‌به تصویر آغازین تیزر این رویداد، برخی افراد مجددا شروع به شایعه‌پراکنی راجع به معرفی «پرنس آو پرشیا/شاهزاده ایرانی» جدید در آن کرده‌اند. حتی گفته می‌شود که تریلر جدید بازی اساسین کرید والهالا (Assassin's Creed Valhalla) فقط به این دلیل در یوبی‌سافت فوروارد جدید دیده نمی‌شود که شرکت فرانسوی می‌خواهد همه‌ی تمرکزها روی بازی Prince of Persia بعدی باشد. ولی بدون شک فعلا همه‌ی موارد ذکرشده در این پاراگراف شایعاتی بیش نیستند و به هیچ عنوان نمی‌توان گفت که قطعا یوبیسافت می‌خواهد از یک «پرنس آو پرشیا» دیگر یا بازسازی سه‌گانه اصلی رونمایی کند.

منبع Gematsu

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده