// جمعه, ۱۷ مرداد ۹۹ ساعت ۱۵:۰۰

مایکروسافت به‌تازگی رویدادی را با نام «آخر هفته‌ی بزرگ بازی‌ها» برگزار کرده است که طی آن گیمرها می‌توانند در آن برخی بازی‌های مهم و بزرگ را به رایگان بازی کنند.

مایکروسافت در روزهای گذشته به‌خوبی نشان داده که سیاست‌های جدیدش بر مبنای چه موضوعی هستند. آن‌ها اهمیت به نیازهای مشتریان و ارائه‌ی سرویس‌های باکیفیت را در اولویت کار خود قرار داده‌اند و با وجود سرویس‌هایی چون ایکس ‌باکس گیم پس و سرویس xCloud به این وعده‌ها عمل کرده‌اند. مایکروسافت حتی اعلام کرد که بازیکنان می‌توانند با کنترلرهای دوال‌شاک 4 خودشان روی سرویس ابری بازی‌های ایکس ‌باکس به بازی بپردازند.

حالا مایکروسافت درباره‌ی رویداد «آخرهفته‌ی بزرگ بازی‌های ایکس ‌باکس» هم اطلاعات بیشتری را در اختیار گیمرها قرار داده؛ رویدادی که از امروز آغاز شده است. مایکروسافت با دست‌ودل‌بازی تمام، شش عدد بازی مربوط‌به سرویس ایکس ‌باکس گیم پس را در اختیار همه قرار داد و سپس چهار بازی دیگر را هم به آن‌ها اضافه کرد. خبر خوب دیگر هم این است که این بازی‌ها قرار است به مدت چند روز در دسترس همه قرار بگیرند؛ فرقی هم نمی‌کند شما مشترک ایکس ‌باکس لایو یا ایکس‌ باکس گیم پس باشید یا نباشید. درباره‌ی این رویداد ویدیویی هم از طرف مایکروسافت منتشر شده که می‌توانید در ادامه آن را مشاهده کنید:

دانلود از آپارات

این رویداد قرار است هر کسی را که یک کنسول ایکس‌ باکس در اختیار دارد سرگرم کند و گزینه‌های زیادی را در اختیار آن‌ها قرار خواهد داد تا همه، با هر سلیقه‌ای بتوانند این چند روز را بازی کنند. فهرست بازی‌هایی که قرار است این آخر هفته در اختیار همه قرار بگیرد چنین است:

  • Call of Duty: Modern Warfare (فقط بخش مولتی‌پلیر) – قابل بازی از ۱۷ تا ۲۰ مرداد - کنسول ایکس ‌باکس وان
  • Dragon Ball Fighterz – قابل بازی از ۱۶ تا ۲۰ مرداد – کنسول ایکس ‌باکس وان
  • Monster Hunter World – قابل بازی از ۱۶ تا ۲۰ مرداد - کنسول ایکس ‌باکس وان
  • The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited – قابل بازی از ۱۶ تا ۲۹ مرداد - کنسول ایکس ‌باکس وان
  • Borderlands 3 – قابل بازی از ۱۶ تا ۱۹ مرداد - کنسول ایکس ‌باکس وان
  • Black Desert – قابل بازی از تاریخ ۱۶ تا ۲۰ مرداد - کنسول ایکس ‌باکس وان
  • Naruto To Boruto: Shinobi Striker – قابل بازی از ۱۶ تا ۲۰ مرداد - کنسول ایکس ‌باکس وان
  • Gears 5 – قابل بازی از ۱۶ تا ۲۰ مرداد - کنسول ایکس ‌باکس وان و پی سی
  • Subnautica – قابل بازی از ۱۶ تا ۲۰ مرداد - کنسول ایکس ‌باکس وان و پی سی
  • ARK: Survival Evolved – قابل بازی از ۱۶ تا ۲۰ مرداد کنسول ایکس ‌باکس وان و پی سی

بازی‌های بسیار خوبی در این فهرست وجود دارند و همه‌ی بازیکنان می‌توانند بدون هیچ‌گونه هزینه‌ای بازی‌های بزرگ و ممتازی چون Gears 5 و Call of Duty: Modern Warfare را تجربه کنند. این رویداد درحالی برگزار می‌شود که مایکروسافت برنامه‌های خود را برای کوچ کردن به نسل بعدی کنسول‌های بازی آماده می‌کند و می‌تواند کمک شایانی به آن‌ها بکند تا بازیکنان بیشتر از قبل با اهمیت و تاثیر سرویس ایکس ‌باکس گیم پس آشنا شوند.

نظر شما کاربران زومجی درباره‌ی این آخر هفته‌ی بزرگ بازی‌ها چیست؟ آیا این هفته شما هم مشغول بازی کردن خواهید شد؟

منبع Dualshockers

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده