// جمعه, ۱۷ مرداد ۹۹ ساعت ۱۲:۳۰

همان‌گونه که نتفلیکس از دیروز وعده داده بود، ساعاتی قبل تریلر فیلم I’m Thinking of Ending Things به نویسندگی و کارگردانی چارلی کافمن پخش شد؛ یک فیلم عجیب‌وغریب، همان‌گونه که انتظارش را داشتیم.

چارلی کافمن شاید در مصاحبه‌های خود بگوید که «نمی‌خواستم در این فیلم جدید مغز مخاطب را منفجر کنم»، ولی راستش را بخواهید، تریلر فیلم او خلاف این صحبت را نشان می‌دهد! I’m Thinking of Ending Things در اولین تریلر ما را با رابطه‌ای آشنا می‌سازد که مثل گدازه زندگی‌های دو طرف را به آتش می‌کشد. اما هر ۲ فرد حاضر در رابطه قصد پذیرش حقیقت تلخ را ندارند و در دل قاب‌بندی نامرسوم فیلم که کم‌وبیش شبیه قفس به نظر می‌رسد، بیشتر و بیشتر خود را آزار می‌دهند. انگار آن‌ها جرئت حرف زدن را ندارند و انقدر صحبت‌های خود را می‌بلعند و با همه‌چیز در ظاهر کنار می‌آیند که مخاطب هم خود به خود حدس می‌زند از جایی به بعد، باید شاهد انفجار آن‌ها باشد.

این فیلم اقتباسی که ۵ سال بعد از آخرین فیلم ساخته و پخش‌شده توسط چارلی کافمن تحویل ما داده می‌شود، کاراکترها و بازیگران متعددی دارد. نقش‌آفرین‌هایی که می‌توان از بین آن‌ها به جسی باکلی در نقش سیندی،‌ جسی پلمونس در نقش جیک، تونی کولت (بازیگر تحسین‌شده‌ی آثاری مانند فیلم Hereditary) در نقش سوزی و دیوید تیولیس در نقش دن اشاره کرد.

دانلود تریلر از آپارات

منبع The Film Stage

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده