// جمعه, ۱۷ مرداد ۹۹ ساعت ۱۲:۰۳

چاد استاهلسکی و دریک کولستاد برای بازسازی فیلم اکشن مهیج The Man From Nowhere برای شرکت نیولاین سینما با یکدیگر همکاری می‌کنند.

در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که چاد استاهلسکی، کارگردان مجموعه فیلم‌های John Wick (جان ویک) با همکاری دریک کولستاد مشغول تولید بازسازی فیلم اکشن مهیج The Man from Nowhere (مردی از ناکجاآباد) برای شرکت نیو لاین سینما است. دریک کولستاد، نویسنده‌ی مجموعه‌ی محبوب «جان ویک» کار نگارش فیلم‌نامه‌ی فیلم را انجام می‌دهد و چاد استاهلسکی و جیسون اسپیتز از شرکت ۸۷ اِلون اینترتینمنت به‌عنوان تهیه‌کنندگان آن فعالیت می‌کند. همچنین شرکت CJ Entertainment & Media وظیفه‌ی تهیه‌ی فیلم را برعهده دارد و ریچارد برنر، جاش مک و کریس پن به نمایندگی از شرکت New Line روی پروژه نظارت می‌کنند. شما می‌توانید تریلر نسخه‌ی اصلی فیلم The Man from Nowhere را در ادامه‌ی مطلب مشاهده کنید.

دانلود از وب‌سایت آپارات

باتوجه‌به اینکه سازندگان مجموعه فیلم‌های John Wick با تولید چنین فیلم‌های پُرزدوخورد و هیجان‌انگیزی غریبه نیستند و داستان فیلم The Man from Nowhere بی‌شباهت به داستان یک قاتل سابق تقریباً شکست‌ناپذیر در مأموریتی برای گرفتن انتقام نیست؛ می‌توان از همین حالا از موفقیت پروژه اطمینان داشت. فیلم «مردی از ناکجاآباد» که در سال ۲۰۱۰ روی پرده‌ی سینما رفت، داستان یک امانت فروش خونسرد با گذشته‌ای سخت و خشن را روایت می‌کرد که برای نجات جان دختر بچه کم سن‌وسالی که به تنها دوستش تبدیل شده است، با یک حلقه‌ی قاچاق مواد مخدر و اعضای بدن درگیر می‌شود. این فیلم کارش را با یک افتتاحیه‌ی طوفانی در گیشه‌ی کره‌ جنوبی‌ آغاز کرد و برای مدت پنج هفته در صدر جدول فروش باقی ماند تا اینکه نهایتاً به پُرفروش‌ترین فیلم کره‌جنوبی در آن سال تبدیل شد.

شرکت نیو لاین سینما برای تصاحب پروژه‌ی مشترک چاد استاهلسکی و دریک کولستاد در پوست خود نمی‌گنجد و امیدوار به تکرار موفقیت‌های مجموعه‌ی John Wick با آن است. فیلم‌های John Wick: Chapter 1 (جان ویک: بخش ۱)، John Wick: Chapter 2 (جان ویک: بخش ۲) و John Wick: Chapter 3 – Parabellum (جان ویک: بخش ۳ – پارابلوم) با نقش‌آفرینی کیانو ریوز پس از اکران با نقدهای مثبتی از سوی منتقدان مواجه شدند و از نظر تجاری نیز بسیار عالی عمل کردند؛ طوری‌که این سه فیلم در مجموع بالغ بر ۵۷۹ میلیون دلار در سراسر جهان فروش داشتند. شرکت لاینزگیت وظیفه‌ی توزیع مجموعه فیلم‌های «جان ویک» را برعهده دارد و چاد استاهلسکی و دریک کولستاد به‌ترتیب کار کارگردانی و نگارش فیلم‌نامه‌ی سه قسمت نخست آن را انجام دادند.

قطار مجموعه‌ی John Wick به این زودی‌ها متوقف نخواهد شد و طرفداران علاوه‌بر قسمت چهارم آن می‌توانند منتظر اسپین‌آفی از مجموعه با نام Ballerina (بالرین) باشند که کاراکتر اصلی آن یک زن جوان است. افزون‌بر این، یک سریال پیش‌درآمد از این مجموعه با نام The Continental (کانتیننتال) نیز برای شبکه‌ی استارز در دست ساخت قرار دارد که وقایع آن سال‌ها پیش از هر سه قسمت فیلم‌های «جان ویک» جریان خواهد داشت و دیوید لیچ، کیانو ریوز و چاد استاهلسکی به‌عنوان تهیه‌کننده‌ی آن فعالیت می‌کنند. اطلاعات زیادی از این سریال در دست نیست، اما می‌دانیم که پس از قسمت چهارم فیلم John Wick پخش می‌شود و استاهلسکی اپیزود آزمایشی آن را کارگردانی می‌کند. شما می‌توانید در صورت تمایل نظرات خود را درباره‌ی این خبر با وب‌سایت زومجی در میان بگذارید.

منبع THR

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده