// جمعه, ۱۷ مرداد ۹۹ ساعت ۱۱:۰۵

فصل سوم بازی فورتنایت چپتر 2 پس از هفته‌ها انتظار بالاخره در دسترس قرار گرفت و در این راهنما، چالش‌های هفته هشتم را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم.

در فصل سوم از بازی فورتنایت چپتر 2 شاهد تغییرات زیادی در داخل بازی هستیم. بالا آمدن سطح آب، یکی از اصلی‌ترین تغییرهای فصل Splash Down است که اپیک گیمز (Epic Games)، سازنده و ناشر Fortnite، اعلام کرده به مرور زمان شاهد پایین آمدن سطح آب خواهیم بود. با شروع فصل جدید، راهنمای چالش‌های هفتگی را در اختیار شما قرار خواهیم داد. در هفته هشتم از فصل سوم شاهد هشت چالش هستیم و اسم خاصی هم برای چالش‌های هفتگی در نظر گرفته نشده است. در ادامه راهنمای دریافت آن‌ها را مشاهده خواهید کرد. 

درگیری با سایر بازیکنان فورتنایت در آب

چالش‌های هفته هشتم

اسم چالشتوضیحات
Search Chests at Frenzy Farmپیدا کردن هفت صندوق در محیط Frenzy Farm
 Eliminations at Salty Springs کشتن سه بازیکن در منطقه Salty Springs 
Complete the boat time trial at Motorboat Mayhemکامل کردن چالش قایق موتوری در Motorboat Mayhem
Drive a car from Retail Row to Pleasant Park in less than 4 minutesدر کمتر از چهار دقیقه ازا Retail Row تا Pleasant Park را رانندگی کنید
Collect Wood from Holly Hedgesدر منطقه Holly Hedges چون جمع کنید (۵۰۰ عدد)
Deal damage to opponents from inside of a vehicleدرحالی‌که سوار ماشین هستید، به‌سایر بازیکنان آسیب برسانید
Deal damage to opponents from inside of a vehicleدرحالی‌که سوار ماشین هستید، به‌سایر بازیکنان آسیب برسانید (میزان آسیب‌رسانی ۱۰ هزار)
Search Ammo Boxes at Lazy Lakeپیدا کردن هفت جعبه مهمات در منطقه Lazy Lake

به‌تازگی شاهد اضافه شدن ماشین‌ها به بازی فورتنایت چپتر 2 هستیم و بازیکنان می‌توانند محیط‌های بازی را با وسایل نقلیه درنظر گرفته شده، طی کنند و همچنین درگیری‌‌های متفاوتی هم دراین‌میان رخ خواهد داد. ازاین‌رو چالش‌های این هفته به‌گونه‌ای طراحی شده که به ماشین‌ها مرتبط باشند. در جریان اولین چالش، بازیکنان باید هفت صندوق را پیدا کنند. این در حالی است که در دومین چالش، باید وارد منطقه Salty Springs شوید و سه نفر را بکشید. در ادامه، در Motorboad Maygem یک چالش زمانی مرتبط با قایق موتوری برای بازیکنان درنظر گرفته شده است که ساده است و همانند چالشی است که در هفته‌های گذشته، آن را تجربه کرده‌اید.

در ادامه، بازیکنان باید درکمتر از چهار دقیقه، با  ماشین از Retail Row به Pleasant Park بروند. چالش ذکر شده را می‌توان سخت‌ترین چالش هفته هشتم دانست، اما با کمی دقت و داشتن شانس در راستای درگیر نشدن با سایر بازیکنان، می‌توانید این چالش را هم کسب کنید. سپس در جریان چالش جمع آوری چوب، باید وارد منطقه Holly Hedge شوید و ۵۰۰ عدد چوب را جمع‌آوری کنید. آخرین چالش هم این است که هفت جعبه معمات را در منطقه Lazy Lake باز کنید. جالب‌ترین چالش هفته هشتم از فصل سوم فورتنایت چپتر 2 را می‌توان‌به آسیب رساندن به سایر بازیکنان، آن هم زمانی‌که داخل ماشین هستید، اختصاص داد. در اولین چالش این بخش باید تنها به یکی از بازیکنان آسیب برسانید. این در حالی است که در دومین چالش، باید این آسیب‌رسانی را ادامه دهید تا میزان آسیب‌های وارد شده به سایر بازیکنان، زمانی‌که داخل ماشین هستید، به ۱۰ هزار برسد.

منبع زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده