// چهار شنبه, ۱۵ مرداد ۹۹ ساعت ۱۱:۳۰

"آپارات گیم" با همکاری بنیاد ملی بازی‏‌های رایانه‏‌ای اولین دوره مسابقات ورزش‌های الکترونیک را برگزار می‌‏کند.

به گزارش روابط عمومی آپارات، آپارات گیم به‌عنوان بزرگ‌ترین پلتفرم اشتراک ویدئوهای گیمی و گیم استریم در ایران، به منظور نزدیک‌تر کردن گیمرها به یکدیگر و فراگیری مسابقات ورزش‌های الکترونیک، مسابقه‌ای بزرگ با محوریت بازی پرطرفدار فیفا برگزار می‌کند. باتوجه‌به شرایط، این مسابقات به‌صورت آنلاین برگزار خواهند شد تا علاقه‌مندان بتوانند بدون دغدغه، در آن شرکت کنند.

باتوجه‌به شرایط فعلی، دور مقدماتی مسابقات فیفا ۲۰، به‌صورت آنلاین و تحت پلتفرم PS4 انجام می‌شود و دور نهایی هم به‌صورت حضوری در شهر تهران برگزار خواهد شد. بازی‌ها در قالب هشت براکت ۱۲۸ نفری پیش خواهد رفت که در مجموع ۱۰۲۴ نفر می‌توانند در مسابقات شرکت کنند.

ورزش های الکترونیک آپارات گیم فیفا

جوایز این دوره شامل ۲۰ میلیون تومان برای نفر اول، ۱۲ میلیون تومان برای نفر دوم، هشت میلیون تومان برای نفر سوم، ۶ میلیون تومان برای نفر چهارم، ۱ میلیون تومان برای نفرات پنجم تا هشتم دور نهایی، اشتراک سه ماهه فیلیمو برای هشن نفر برتر هر براکت و کد تخفیف ۵۰ درصدی فیلیمو برای تمام شرکت‌کنندگان است که در مجموع ۵۰ میلیون تومان جایزه نقدی برای هشت نفر برتر در نظر گرفته شده است.

علاقه‌مندان قادر خواهند بود با پرداخت ۳۰ هزار تومان تا ۲۰ مرداد در این رویداد ثبت‌نام کنند و همچنین دور مقدماتی مسابقات از ۲۲ تا ۲۹ مرداد در جریان خواهد بود و روز ۲۸ شهریور، دور نهایی با حضور ۱۶ بازیکن برتر (دو بازیکن برتر هر براکت) به‌صورت حضوری در تهران برگزار می‌شود.

فیفا بازها جهت کسب اطلاعات بیشتر می‏‌توانند به نشانی https://www.aparat.com/esport مراجعه کنند.

 پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومجی هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.
منبع زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده