// چهار شنبه, ۲۲ مرداد ۹۹ ساعت ۱۶:۰۰

به‌تازگی آپدیت Barrels o’ Fun بازی Dead Cells عرضه شده است و در آن شاهد اضافه شدن یک مرحله و سلاح‌های جدیدی به بازی هستیم.

Dead Cells را می‌توان یکی از بهترین بازی‌های روگ‌لایک دانست که تجربه‌ای چالش‌برانگیز و شدیدا دلچسب را دراختیار مخاطبان این دسته از بازی‌ها قرار داده است. استودیو موشن توئین (Motion Twin)، سازنده دد سلز، دراین‌میان سعی کرده با ارائه آپدیت‌های مختلف تغییرات متفاوتی را روی بازی خود اعلام کند.

طبق جدیدترین اخبار بازی، بیستمین آپدیت Dead Cells با نام Barrels o’ Fun عرضه شده است. در جریان آپدیت ذکر شده، شاهد اضافه شدن مرحله Derelict Distillery به بازی دد سلز هستیم. Derelict Distillery یک مرحله چالش‌برانگیز است که بازیکنان را در یک انبار بسیار بزرگ قرار می‌دهد که پر از مواد منفجره و بشکه‌های انفجاری است. همچنین دشمنانی را هم مشاهده می‌کنید که مدام این بشکه‌ها را به سمت شما پرتاب می‌کنند.

در ادامه مشخص شده که یک سلاح جدید به نام Barrel Launcher هم به بازی اضافه شده است که می‌توانید به‌واسطه‌ی آن بشکه‌های انفجاری مختلفی را به سمت دشمنان پرتاب کنید. ازطرفی آیتم جدید Tesla Coil هم به شما اجازه می‌دهد تا به دشمنان شُک مغناطیسی وارد کنید و محدوده پشتیبانی آن هم در حالت Medium قرار دارد. در انتها، استودیو موشن توئین حالتی را برای موسیقی‌های بازی درنظر گرفته که تمامی ساندترک‌های بازی را در قالب موسیقی‌های هشت-بیتی ارائه می‌دهد. 

بازیکنان در منو بازی می‌توانند تنظیمات مربوط‌به نحوه پخش موسیقی‌ها را انتخاب کنند. در زیر هم می‌توانید تریلر آپدیت رایگان Barrels o’ Fun بازی Dead Cells را در زومجی تماشا کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید. این آپدیت فعلا در اختیار کاربران کامپیوتر قرار گرفته است و تا انتهای تابستان هم برای سایر پلتفرم‌ها عرضه می‌شود. اشاره کنم که علاقه‌مندان می‌توانند Dead Cells و بسته الحاقی The Bad Seed را هم‌اکنون با تخفیف از استیم خریداری کنند. 

دانلود ویدیو از آپارات

منبع Twinfinite

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده