// سه شنبه, ۲۱ مرداد ۹۹ ساعت ۱۸:۰۰

شبکه نیکلودئون در حال ساخت یک اسپین‌آف براساس سریال انیمیشنی باب اسفنجی است که تمرکز این انیمیشن قرار است روی شخصیت پاتریک باشد.

در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، یک سریال انیمیشنی جدید براساس مجموعه باب اسفنجی در دست ساخت است که تمرکز آن روی شخصیت دیگری از این مجموعه محبوب و دوست داشتنی خواهد بود. طبق خبری که ددلاین منتشر کرده، این سریال انیمیشنی براساس شخصیت پاتریک، یکی از شخصیت‌های اصلی مجموعه باب‌اسفنجی شلوارمکعبی (SpongeBob SquarePants) توسط شبکه نیکلودئون در دست ساخت است و این انیمیشن سریالی قرار است The Patrick Star Show نام داشته باشد. طبق گفته ددلاین، این سریال قرار است یک تاک شو آخر شب باشد که پاتریک ستاره برنامه خواهد بود. بیل فیجرباک برای صداپیشگی دوباره شخصیت پاتریک در این اثر حضور خواهد داشت.

در حال حاضر کار صداپیشگی انیمیشن The Patrick Star Show نیز آغاز شده و انتظار می‌رود که فصل اول این سریال در ۱۳ قسمت تولید و منتشر شود که وظیفه ساخت آن بر عهده همان تیم اصلی انیمیشن SpongeBob Squarepants خواهد بود. ددلاین می‌گوید که تمرکز سریال The Patrick Star Show روی پاتریک و خانواده‌اش است و تقریبا تمامی شخصیت‌های این انیمیشن جدید خواهند بود. بااین‌حال، شخصیت‌های مجموعه باب اسفنجی قرار است به‌عنوان شخصیت مهمان نیز در این اثر حضور داشته باشند. هنوز مشخص نیست که چه میزان از سریال The Patrick Star Show قرار است روی تاک شو آخر شب تمرکز داشته باشد، اما به‌نظر می‌رسد که دنیای این مجموعه در حال گسترش است.

همچنین هنوز مشخص نیست که انیمیشن The Patrick Star Show از شبکه نیکلودئون منتشر خواهد شد یا اینکه شاهد انتشار آن روی سرویس استریم CBS All Access خواهیم بود. پیش از این سریال Kamp Koral (کمپ کورال)، دیگر اسپین‌آف در دست ساخت دنیای باب اسفنجی به این سرویس استریم منتقل شده بود و انیمیشن The SpongeBob Movie: Sponge on the Run (فیلم باب‌اسفنجی: اسفنج در حال فرار) نیز قرار است به‌جای اکران در سینماها ازطریق پلتفرم دیجیتالی و شبکه استریم CBS All Access در آمریکا و ازطریق شبکه نتفلیکس در دیگر کشورهای جهان، در سال ۲۰۲۱ منتشر شود.

منبع Polygon

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده