// سه شنبه, ۲۱ مرداد ۹۹ ساعت ۱۶:۳۴

حامد عنقا، نویسنده سریال شبکه نمایش خانگی «آقازاده» نسبت به انتقادات وارد شده به این سریال واکنش نشان داده است و درباره اخبار پیرامون این سریال نیز صحبت کرده است.

سریال «آقازاده» یکی از محصولات جدید شبکه نمایش خانگی محسوب می‌شود. این سریال که توسط حامد عنقا و بهرنگ توفیقی ساخته شده، در زمان پخش با انتقاداتی مواجه شده است. بنابر جدیدترین اخبار سینمای ایران؛ حامد عنقا، نویسنده سریال «آقازاده» درباره انتقادات وارد شده به این سریال صحبت‌هایی به‌ دست داده است. او در میان صحبت‌های خود همچنین به یکی از اخبار منتشر شده درباره این سریال پرداخته است. حامد عنقا درباره اخبار پیرامون سانسور قسمت ششم این سریال و احتمال وقوع مجدد آن چنین گفته است:

تردید نکنید هر اتفاقی بیفتد مثل ماجرای قسمت ۶ رسانه‌ای خواهد شد، چون ما داریم درباره فسادستیزی صحبت می‌کنیم و خودمان را مقید کرده‌ایم هرچیزی در بطن سریال اتفاق می‌افتد با مردم به اشتراک بگذاریم و شفاف باشیم.

حامد عنقا اشاره کرد که تشابه بین شخصیت‌های سریال و افراد واقعی امری تصادفی است، او درباره استفاده از پراید به‌عنوان اتوموبیل شخصیت اصلی سریال چنین گفت:

من ۲۰ نفر را به شما نشان می‌دهم که در این کارند و سوار پراید می‌شوند. ضمن اینکه بچه‌های ما سه روز با تیبا فیلم‌برداری را انجام دادند ولی من مخصوصا گفتم تیبا را برداریم و از پراید استفاده کنیم. آقای توفیقی مخالف بود، خود سینا هم همینطور. ولی من گفتم از آنجایی که مردم عادت ندارند در سریال‌های شبکه نمایش خانگی زیر پورشه و بی‌ام‌و ماشینی ببینند و همه چیز باید لاکچری باشد، باور کنید که این پراید بیشتر از ماشین فراری در ذهن آدمها می‌ماند. نتیجه‌اش همین سوالی است که شما می‌پرسید. پراید حامد را دیده‌ای اما آلفا رمئوی نیما را ندیده‌ای.

امیر آقایی با کت و شلوار و زمینه بنفش در سریال آقازاده

عنقا در این‌باره که خودش صاحب مجموعه آثار هنری است و در این سریال به نقد چنین افرادی پرداخته است، گفت:

خیلی از مردم سوار پراید می‌شوند و دارند به پراید و ایران‌خودرو نقد می‌کنند، اشکالی ندارد. علاقه من به هنرهای تجسمی یک میراث خانوادگی است که در چهار نسل سابقه دارد. از طرف دیگر ما درباره حراج صحبت نکردیم بلکه درباره حاشیه‌ای حرف زدیم که نه‌تنها در ایران بلکه در همه جای دنیا امثال آن رخ می‌دهد. صرف اینکه در یک مراسم آدمی سودجو حاشیه‌ای را رقم بزند به معنای زیر سؤال بردن آن مراسم نیست.

حامد عنقا درباره اخبار منتشر شده مبنی بر قهر برخی از بازیگران در ماه‌های آخر فیلم‌برداری به قرار زیر گفت:

اصلا این موضوع صحت ندارد. این سوءتفاهم از جایی شروع شد که بازی نیکی کریمی، امین حیایی و امیر آقایی در یک روز به پایان رسید، اتفاقا وقتی کار آقای امین حیایی تمام شد و می‌خواست سر پروژه دیگری برود، ما یک سکانس جا مانده‌ای داشتیم که ایشان آمدند و ضبط کردیم و اصلا چنین چیزی نبود.

شما می‌توانید مرور و معرفی سریال «آقازاده» را در زومجی مطالعه کنید. آیا شما موفق به تماشای این سریال شبکه نمایش خانگی شده‌اید؟ نظرات خود درباره آن را با ما به اشتراک بگذارید.

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده