// پنجشنبه, ۹ مرداد ۹۹ ساعت ۱۸:۰۱

شبکه دیزنی پلاس حق پخش فیلم Black Beauty با بازی مک‌کنزی فوی و با صداپیشگی کیت وینسلت را از کنستانتین فیلم دریافت کرده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، سرویس استریم دیزنی پلاس حق پخش فیلم دیگری را دریافت کرده است، اما اینبار از تولیدات فیلم‌های دیزنی یا استودیوی قرن بیستم نخواهد بود. دیزنی پلاس اعلام کرد که حق پخش فیلم Black Beauty (زیبای سیاه) را از جی‌بی پیکچرز و کنستانتین فیلم خریداری کرده است. این فیلم براساس رمانی محبوب به همین نام اثر آنا سیول تولید شده است که مک‌کنزی فوی نقش جو گرین و کیت وینسلت صداپیشگی زیبای سیاه را در این فیلم بر عهده دارند. فیلم Black Beauty قرار است در طول سال جاری میلادی از Disney Plus منتشر شود، اما تاریخ انتشار دقیق‌تری اعلام نشده است.

فیلم Black Beauty قرار است یک بازگویی معاصر از رمان آن که در قرن نوزدهم منتشر شد، باشد که داستان اسبی سیاه رنگ که ‌به شکلی آزاد در غرب آمریکا به دنیا آمده، را دنبال می‌کند. زمانی‌که او گرفته شده و از خانواده خود دور می‌شود، داستانش با یک دختر نوجوان به‌نام جو گرین در هم تنیده می‌شود که این دختر هنوز در غم از دست دادن پدر و مادرش است. این دو پیوندی با عشق و اعتماد را ایجاد می‌کنند که غم و اندوه یکدیگر را تسکین می‌دهند.

وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم Black Beauty بر عهده اشلی اویس بوده است. فوی بیشتر برای بازی در فیلم Interstellar (بین‌ستاره‌ای) شناخته می‌شود و از دیگر کارهای وی می‌توان به حضور در هر دو قسمت فیلم The Twilight Saga: Breaking Dawn (گرگ‌ومیش: سپیده‌دم)، فیلم The Conjuring (احضار روح) و فیلم The Nutcracker and the Four Realms (فندق‌شکن و چهار قلمرو) اشاره کرد. شما در ادامه می‌توانید دو تصویر منتشر شده از فیلم Black Beauty را مشاهده کنید:

مک کنزی فوی در حال نوازش اسب زیبای سیاه در فیلم Black Beauty

مک کنزی فوی و اسب زیبای سیاه در فیلم Black Beauty

دیزنی پلاس هنوز در حال رفع مشکل آثار اورجینال خود است و به همین منظور خرید حق پخش فیلم‌هایی که دیگر قرار نیست در سینماها اکران شوند، به یک گزینه جذاب برای آن‌ها تبدیل شده است. دیزنی پلاس پیش از این حقش پخش فیلم Clouds (ابرها) را خریداری کرده بود و شیوع و همه‌گیری ویروس کرونا باعث شد تا فیلم Artemis Fowl (آرتمیس فاول) و تئاتر موزیکال Hamilton (همیلتون) از دیزنی پلاس منتشر شوند و به‌زودی فیلم The One and Only Ivan (ایوان منحصربه‌فرد) نیز به‌جای اکران در سینماها، از این سرویس استریم منتشر خواهد شد.

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده