// پنجشنبه, ۹ مرداد ۹۹ ساعت ۰۹:۰۰

تیزر جدیدی که اسکوئر انیکس با محوریت شخصیت Hawkeye در بازی Marvel’s Avengers منتشر کرده، حضور کلینت بارتون را به‌عنوان اولین کاراکتر رایگان بازی بعد از انتشار تأیید می‌کند.

در جریان جدیدترین استریم Avenger’s War Table استودیوی کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) اقدام به انتشار اولین ابرقهرمانی که به‌صورت رایگان و بعد از عرضه بازی به Marvel’s Avengers اضافه خواهد شد را معرفی می‌کند. درحالی که بسیاری از طرفداران انتظار حضور کلینت بارتون (Clint Barton) را در جمع انتقام جویان بازی Marvel’s Avengers داشتند، حالا باید به‌صورت رسمی انتظار ورود Hawkeye را بعد از انتشار بازی داشته باشیم. شما می‌توانید در ادامه به تیزر مذکور نیز نگاهی داشته باشید:

دانلود از آپارات

هاوک آی علاوه‌بر قابلیت‌های منحصر‌به‌فرد و تجهیزاتی که همواره از او سراغ داریم، مأموریت‌های Hero Missions ویژه‌ی خود را در بازی دریافت کرده و یک خط داستانی جداگانه که می‌توان به‌صورت تک نفره یا کو-آپ در آن نقش آفرینی کرد را به بازی اضافه می‌کند. تیم توسعه‌دهندگان بازی با بررسی شمار زیادی از کمیک‌های مرتبط با این شخصیت، نهایتاً «My Life as a Weapon» از David Aja و Matt Fraction را برای توسعه‌ی این خط داستانی انتخاب کرده‌اند. درباره اینکه چه زمانی باید انتظار اضافه شدن هاوک آی را به بازی داشته باشیم، هنوز باید منتظر ماند.

بازی Marvel’s Avengers در تاریخ چهارم سپتامبر (جمعه ۱۴ شهریور) برای پلتفرم‌های پلی ‌استیشن 4، ایکس ‌باکس وان و کامپیوتر منتشر خواهد شد. ضمناً پلتفرم استریمینگ گوگل استیدیا نیز از این بازی پشتیبانی می‌کند. نسخه‌ی ارتقاء یافته Marvel’s Avengers برای پلی ‌استیشن 5 و ایکس ‌باکس سری ایکس نیز در سه‌ماهه چهارم سال جاری میلادی در دسترس قرار خواهد گرفت.

در ماه اوت، امکان پیش سفارش بازی و استفاده از نسخه‌ی بتای آن برای علاقه‌مندان فراهم شده و یک نسخه اوپن بتای عمومی نیز در تمامی پلتفرم‌ها در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. به‌زودی اطلاعات بیشتری در خصوص محتوای این بازی در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد، لذا با انتشار آخرین اخبار مرتبط با بازی Marvel’s Avengers با زومجی همراه باشید.

منبع gamingbolt

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده