// سه شنبه, ۱۳ خرداد ۹۹ ساعت ۰۹:۳۱

حساب کاربری توییتر کالاف دیوتی با انتشار یک تصویر اعلام کرد که فصل جدید بازی Call of Duty: Modern Warfare و Call of Duty: Warzone در زمان دیگری آغاز می‌شود.

چندی پیش بود که شرکت‌ها و استودیوهای مختلف در راستای نژاد پرستی، مخالفت‌های خود را با انتشار یک تصویر و حمایت از تمامی کارکنان خود، اعلام کردند. همچنین دیشب بود که سونی اعلام کرد هم‌اکنون زمان مناسبی برای شادی کردن نیست و رویداد خود را به زمان دیگری موکول کرد.

طبق جدیدترین اخبار بازی، حساب کاربری توییتر کالاف دیوتی با انتشار یک تصویر اعلام کرده است که فصل جدید بازی Call of Duty: Modern Warfare، بازی Call of Duty: Warzone و همچنین بازی Call of Duty: Mobile به زمان دیگری موکول می‌شود. در بیانیه منتشر شده، نوشته شده است:

درحالی که منتظر بودیم تا فصل جدید بازی‌های COD: Modern Warfare، COD: Warzone و COD: Mobile را تجربه کنیم، هم‌اکنون زمان مناسبی برای انجام این کار نیست. ما تصمیم گرفتیم تا تاریخ انتشار فصل چهارم مدرن وارفیر و فصل هفتم کالاف دیوتی: موبایل را به زمان دیگری موکول کنیم. حال زمان شنیده شدن صدای اشخاصی است که برای آزادی، برابری و تغییرات صحبت می‌کنند تا دیده شوند. 

فصل جدید بازی کالاف دیوتی: مدرن وارفیر قرار بود فردا ۱۴ خرداد ماه (سه ژوئن) در دسترس کاربران قرار بگیرد. این در حالی است که فصل هفتم Call of Duty: Mobile در روز جمعه و ۱۶ خرداد ماه عرضه می‌شود. نظر شما کاربران زومجی دراین‌باره چیست؟ 

Call of Duty

منبع Twinfinite

کاراکتر باقی مانده