// جمعه, ۳۰ خرداد ۹۹ ساعت ۱۱:۰۱

فصل سوم بازی فورتنایت چپتر 2 پس از هفته‌ها انتظار بالاخره در دسترس قرار گرفت و در این راهنما، چالش‌های هفته اول را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم.

در فصل سوم از بازی فورتنایت چپتر 2 شاهد تغییرات زیادی در داخل بازی هستیم. بالا آمدن سطح آب، یکی از اصلی‌ترین تغییرهای فصل Splash Down است که اپیک گیمز (Epic Games)، سازنده و ناشر Fortnite، اعلام کرده به مرور زمان شاهد پایین آمدن سطح آب خواهیم بود. با شروع فصل جدید، راهنمای چالش‌های هفتگی را در اختیار شما قرار خواهیم داد. در فصل سوم، به‌جای ۱۰ چالش در هر هفته، شاهد هفت چالش هستیم و اسم خاصی هم برای چالش‌های هفتگی در نظر گرفته نشده است. ازاین‌رو با عرضه فصل سوم، چالش‌های هفته اول هم در اختیار کاربران قرار داده شده است که در ادامه راهنمای دریافت آن‌ها را مشاهده خواهید کرد. 

هدف گیری در فورتنایت

چالش‌های هفته اول

اسم چالش توضیحات
Damage Loot Sharks at Sweaty Sands به کوسه‌های منطقه Sweaty Sands آسیب برسانید
Deal damage within 10s of landing from the whirlpool at Hydro 16  در مدت زمان ۱۰ ثانیه پس از فرود آمدن از گرداب منطقه Hydro 16، به یکی از بازیکنان آسیب برسانید
Enter Catty Corner Vault وارد گاوصندوق منطقه Catty Corner شوید
Find Gnomes at Homely Hills کوتوله را در منطه Homely Hills پیدا کنید
Search chests or ammo boxes at Rickety Rig هفت صندوق یا جعبه مهمات را در Rickety Rig باز کنید
Land at Misty Meadows and finish top 25 در Misty Meadows فرود آیید و جزو ۲۵ بازیکن برتر بازی قرار بگیرید
Eliminations at Steamy Stacks سه‌نفر را در محیط Steamy Stacks بکشید

معمولا چالش‌های هفته اول هر فصل، بیشتر جهت آشنایی بازیکنان با حال‌وهوای فصل جدید است. در اولین چالش، باید به کوسه‌های داخل بازی آسیب برسانید که یکی از آیتم‌های تازه اضافه شده به فصل سوم از چپتر دوم فورتنایت است. در دومین چالش، تنها کافی است به سد بزرگ سمت چپ Misty Meadows مراجعه کنید. در محیط آبی این سد بزرگ، یک گرداب آبی کوچک را مشاهده می‌کنید که با ورود به آن، به هوا پرتاب می‌شوید. پس از این اتفاق و فرود آمدن در آن سوی سد، ۱۰ ثانیه فرصت دارید که به یک نفر آسیب برسانید؛ میزان آسیب‌رسانی مهم نیست.

در جریان پنجمین چالش هم تنها کافی است هفت صندوق یا جعبه مهمات را در منطقه Rickety Rig باز کنید. برای چالش قرار گرفتن جزو ۲۵ بازیکن برتر، ابتدا در منطقه Misty Meadows فرود آیید و برای زنده ماندن تلاش کنید تا تعداد بازیکن‌های داخل بازی به ۲۵ نفر برسد. در آخرین چالش هم تنها کافی است سه‌نفر را در منطقه Steamy Stacks بکشید.

چالش Fined Gnomes at Homely Hills

در این چالش بازیکنان بازی باید عروسک کوتوله‌ها را پیدا کنند. با مشاهده‌ی دو تصویر زیر، محل دقیق کوتوله‌ها و ظاهر آن‌ها را مشاهده خواهید کرد.

محل کوتوله های فصل ۳ فورتنایت روی نقشه

ظاهر کوتوله های فصل ۳ فورتنایت چپتر ۲

چالش Enter Catty Corner Vault

در منطقه Catty Corner، بازیکنان می‌توانند Henchmanها را پیدا کنند. پس از کشتن رئیس Henchmanها، کارت ورود به گاوصندوق قرار گرفته در این منطقه را بردارید و وارد آن شوید. در ادامه تصویر محیط Catty Corner قرار داده شده است.

محل Catty Corner در فصل سه فورتنایت چپتر ۲

منبع زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده