// جمعه, ۲ خرداد ۹۹ ساعت ۱۷:۳۱

یوبی سافت ازطریق اکانت رسمی‌اش در توییتر به بازی Scott Pilgrim Vs. the World اشاره می‌کند. آیا این بازی قرار است بازگردد؟

طبق جدیدترین اخبار بازی، شرکت یوبی سافت (Ubisoft) احتمالا به بازگشت یکی از بازی‌های قدیمی‌شان که توسط یوبیسافت مونترال (Ubisoft Montreal) ساخته شده بود اشاره می‌کند. این بازی که Scott Pilgrim نام دارد، در سال ۲۰۱۰ راهی بازار شده بود. چندی پیش سازنده‌ی این مجموعه، در حین رویداد تماشای مجدد فیلم Scott Pilgrim vs. the World در توییتر توییتی زد و از یوبی‌سافت درخواست کرد بازی اسکات پیلگریم را بازگرداند. این بازی در دسامبر سال ۲۰۱۴ هم از روی فروشگاه ایکس‌ باکس و هم از روی فروشگاه پلی ‌استیشن حذف شد و در آن زمان مشخص نبود که چرا چنین اتفاقی رخ داده است. طبق حدس‌های زده شده، ممکن است مشکلات مربوط‌به لایسنس‌های گوناگن گریبان‌گیر این بازی شده باشد.

اگرچه یوبیسافت در این توییت تگ نشده بود، اما اکانت رسمی آن‌ها با ارسال یک ایموجی به آن واکنش نشان داد. ایموجی Thinking Face یا «صورتک درحال تفکر» که نشان می‌دهد آن‌ها در رابطه با این بازی فکرهایی در سر دارند و ممکن است شاهد انتشار آن روی کنسول‌های کنونی باشیم. طرفداران کمیک اسکات پیلگریم استقبال بسیار خوبی از این بازی کردند؛ یکی از مهم‌ترین نقات قوت آن قطعات موسیقی‌اش بود که توسط یک گروه بیت‌پاپ آمریکایی به نام Anamanaguchi تولید شده بود. بازی در زمان انتشار با نقدهای مثبت و متوسط بسیاری مواجه شد و بسیاری آن را سرگرم کننده و لذت بخش توصیف کردند و حتی گروهی اعتقاد داشتند که بازی ممکن است بعضی مواقع واقعا آزاردهنده باشد.

نظر شما درباره‌ی مجموعه‌ی Scott Pilgrim چیست؟ آیا بازی مربوط‌به آن را تجربه کرده‌اید؟ دیدگاه خود را با زومجی به اشتراک بگذارید.


منبع IGN

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده