// چهار شنبه, ۲۰ فروردین ۹۹ ساعت ۲۳:۵۹

به تازگی یک‌ سری تصویر جدید از بازی Cyberpunk 2077 منتشر شده که ما را با نشان گروه‌های خلافکار جهان این بازی آشنا می‌کند.

پس از سالیان سال انتظار کشیدن، اگر ویروس کرونا اجازه بدهد امسال می‌توانیم تازه‌ترین ساخته‌ی استودیو سی‌دی پراجکت رد یعنی سایبرپانک 2077 را تجربه کنیم. اثری که بیش از ۵ سال پیش توسط تیم لهستانی CDPR معرفی شد و انتشار فوق‌العاده موفقیت‌آمیز ویچر 3، بیشتر از قبل ما را برای این اثر جدید، هیجان‌زده کرد. بماند که نمایش‌های گیم‌پلی و تایید حضور کیانو ریوز در این بازی، به‌خودی‌خود توانستند انتظار برای عرضه‌ی بازی را به پروسه‌ای به‌شدت سخت و جان‌کاه (!) بدل کنند.

هر چقدر که به انتشار اثر نزدیک و نزدیک‌تر می‌شویم، تیم توسعه‌ی بازی به‌شیوه‌های مختلف، اطلاعاتی تازه از دنیای سایبرپانک 2077 را در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌دهند. به‌تازگی و در جریان آخرین اخبار بازی، سازندگان بازی طی یک رویداد رقابتی که در آن لوازم جانبی با حال‌وهوای سایبرپانک ۲۰۷۷ تولید می‌شد،‌ آیتم‌هایی را در دسترس شرکت‌کنندگان قرار داد تا بهتر بتوانند حال‌وهوای بازی را در آثار خود پیاده‌سازی کنند. قسمتی از این تصاویر، لوگوی گروه‌های خلافکار یا به اصطلاح گنگ‌های شهر نایت‌سیتی را نمایش می‌دهد. طبق این عکس‌های جدید، می‌توان گفت که در شهر نایت‌سیتی که داستان بازی در آن جریان خواهد داشت، ۷ گنگ مختلف وجود دارد و بر نقاط مختلفش حکومت می‌کند.

سایبرپانک ۲۰۷۷

استودیو سی‌دی پراجکت رد هم این موضوع را تایید کرده و به معرفی نام این گنگ‌ها پرداخته است. گروه‌های خلافکار جهان سایبرپانک ۲۰۷۷ با نام‌های 6th Street ،Animals ،Maelstrom، Moxes ،Tyger Claw و Voodoo Boys خیابان‌های نایت‌سیتی را اداره خواهند کرد. البته که چندی پیش و در جریان نمایش طولانی گیم‌پلی بازی در رویداد گیمزکام،‌ گروه وودو بویز (Voodoo Boys) و منطقه‌ی تحت سلطه‌ی آن‌ها را دیدیم. از آنجایی که سی‌دی پراجکت رد با بازی‌های مجموعه‌ی ویچر نشان داد که در خلق جهان‌های تاریک و عمیقی که توسط دولت‌ها و ایالت‌های مختلف و کاملا متفاوت اداره می‌شدند مهارت بالایی دارد، می‌توانیم خودمان را برای شگفت‌زده شدن توسط این ۷ گروه متفاوت و احتمالا خشن، آماده کنیم!

سایبرپانک ۲۰۷۷

به نظر می‌رسد که به‌زودی اطلاعات بیشتری از این گروه‌های خلافکار منتشر شود. بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ تاریخ ۲۷ شهریور ماه ۹۹ (۱۷ سپتامبر) راهی ایکس باکس وان، پی سی و پلی استیشن 4 خواهد شد. چندی پیش هم سی‌دی پراجکت اعلام کرد که شیوع جهانی ویروس کرونا، روند تولید و انتشار بازی را تحت تاثیر نخواهد داد.

منبع VG247

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده