// یکشنبه, ۱۷ فروردین ۹۹ ساعت ۱۹:۰۱

نتفلیکس درنظر دارد یک قسمت دیگر از مستند تلویزیونی Tiger King را در آینده‌ای نزدیک منتشر کند.

طرفداران مستند تلویزیونی Tiger King (ببر پادشاه) می‌توانند خوشحال باشند، چرا که بنابر اخبار سینما و تلویزیون؛ نتفلیکس درنظر دارد یک قسمت دیگر از این مستند تلویزیونی موفق را برای هفته آینده منتشر کند. جف لوو، یکی از شخصیت‌های این مستند تلویزیونی در ویدیو منتشر شده توسط بازیکن تیم بیسبال لس آنجلس داجر، یعنی جاستین ترنر حضور پیدا کرده است. قسمت مذکور، دنباله‌ای بر مستند Tiger King‌ خواهد بود. تهیه‌کنندگانِ کمپانی نتفلیکس برای فیلمبرداری قسمت مذکور، در خانه جف لوو حاضر خواهند شد. طرفداران Tiger King با این اعلامیه توییتری بسیار هیجان زده هستند و یافتن دلیل این هیجان نیز ساده است.

با توجه به قرطینه خانگی بسیاری از افراد به دلیل شیوع ویروس کرونا، دست‌یابی به دنیای سرگرمی کاری سخت شده است. مستند تلویزیونی Tiger King اولین برنامه‌ای است که در دوران فاصله گذاری اجتماعی، روی آگاهی عمومی دست گذاشته است. مردم تصاویر کمدی بسیاری با محوریت جو اکزوتیک و دیگر شخصیت‌های Tiger King‌ در سطح اینترنت منتشر کرده‌اند. در حالی که مردم به زندگی در خانه‌ها طی دوران قرنطینه خانگی عادت کرده‌اند، برخی انتشار این تصاویر را به یک راهکار برای مقابله تبدیل کرده‌اند. در صورتی که قسمت مذکور مستند تلویزیونی Tiger King به قسمت‌های پیشین شباهت داشته باشد، باید منتظر تصاویر کمدی تازه‌ای باشیم.

متن توییت جاستین ترنر به قرار زیر است.

خب، دوستمون کریستی دیشنر به پادکست HoldingKourt گوش داده و بعد از اپیزود هفته قبل، این رو برامون فرستادن.

خبر فوری رفقا!

یک قسمت دیگه از Tiger King روی نتفلیکس منتشر می‌شه.

چند روز پیش بود که کارگردان‌های این مستند تلویزیونی اریک گوود و ربکا چایکلین در مصاحبه‌ای با هالیوود ریپورتر درباره چشم‌انداز فصل دومی برای Tiger King صحبت کرده‌اند. آن‌ها به وضوح درباره وضعیت قرنطینه سرتاسر جهان نگران بودند، اما با‌این‌حال از این نیز صحبت کردند که موفقیت حاصل از پخش قسمت‌های ابتدایی، نقشه‌های آن‌ها را برملا خواهد کرد. در حال حاضر فیلمبرداری کاری سخت خواهد بود اما انتشار اخباری مبنی بر فصل دوم Tiger King‌در آینده دور از انتظار نخواهد بود. 

ربکا چاکلین در این مصاحبه به قرار زیر گفت:

بخش عمده‌ی فکر و ذهن ما در حال حاضر معطوف به امنیت و سلامت مردم و در خانه ماندن آن‌ها است. مسائل ناگفته‌ای [درباره Tiger King] وجود دارند و ما به آن‌ها فکر می‌کنیم اما بیان کردن آن‌ها سخت است.

چاکلین پس از شوخی درباره ساخت یک دنباله به نام «جو محبوس»، به شرح زیر ادامه داد.

فکر می‌کنم در زمانی پر از شبهه زندگی می‌کنیم و مردم به یک راه نجات نیاز دارند. این (مستند تلویزیونی Tiger King) جهانی است که افراد کمی از وجود آن مطلع بوده‌اند، جهانی پر از زندگی و شخصیت‌های کاریزماتیک.

فصل اول مستند تلویزیونی Tiger King در حال حاضر در نتفلیکس در دسترس است.

منبع Comicbook

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده