// جمعه, ۱۵ فروردین ۹۹ ساعت ۲۱:۳۱

باتوجه‌به توییت اخیر پلی استیشن، بازی Ghost of Tsushima فعلا تاخیر نخواهد خورد و بازی برای عرضه در ۶ تیر ماه برنامه‌ریزی شده است.

ویروس کرونا طی چند ماه اخیر باعث تاخیر و لغو رویدادهای مختلفی شده است، اما دیروز بود که تاثیر خود را روی یکی از مهم‌ترین و مورد انتظارترین بازی‌های ۲۰۲۰ گذاشت. شب گذشته بود که حساب کاربری توییتر ناتی داگ و پلی استیشن اعلام کردند که بازی The Last of Us Part II یک بار دیگر با تاخیر مواجه شده است. در ادامه تاریخ انتشار جدیدی هم برای بازی درنظر گرفته نشد. همچنین بازی Iron Man VR هم بازی دیگری بود که به‌خاطر شیوع ویروس کرونا تاخیر خورد.

این در حالی است که جیسون شرایر، سردبیر بخش اخبار بازی کوتاکو، در ماه مارس خبر از تاخیر بازی‌هایی داده بود که برای عرضه پس از ماه آوریل درنظر گرفته شده‌اند. حال طبق جدیدترین اخبار بازی، پس از تاخیر خوردن The Last of Us Part 2، این سوال برای هواداران به‌وجود آمده است که آیا بازی Ghost of Tsushima که در ۶ تیر ماه (۲۶ ژوئن) برای پلی استیشن 4 عرضه می‌شود، تاخیر خواهد خورد؟ حساب کاربری توییتر پلی‌استیشن پس از اعلام تاخیر The Last of Us Part 2، اعلام کرد که در حال حاضر هیچ بازی دیگری تاخیر نخواهند خورد.

این گفته بدین معنا است که بازی Ghost of Tsushima فعلا در جایگاه امنی قرار دارد و تاخیر نخواهد خورد. این در حالی است که شاید در ماه‌های آینده، سونی تصمیم بگیرد عرضه این بازی را هم به زمان دیگری موکول کند. نظر شما کاربران زومجی دراین‌باره چیست؟ 

منبع Pushsquare

کاراکتر باقی مانده