// جمعه, ۸ فروردین ۹۹ ساعت ۱۵:۳۱

 نینتندو در جریان رویداد نینتندو دایرکت مینی، تایید کرد که نسخه بازسازی شده بازی Panzer Dragon به‌صورت انحصار زمانی برای کاربران کنسول هیبریدی سوییچ منتشر شد.

در سال ۱۹۹۵ بازی شوتر Panzer Dragoon به‌عنوان اولین آثار کنسول خاطره‌انگیز Sega Saturn، روانه بازار شد. اگر بازی را تجربه کرده باشید، احتمالا به‌خاطر دارید که در آن گیمر به‌همراه اژدهای خود شروع به تیراندازی کرده و مراحل آن را طی کند. بازی به‌لطف دوربین ۳۶۰ درجه و گرافیک سه‌بعدی آن، که به‌جرات انقلابی در آن زمان محسوب می‌شد، توانست به یکی از بازی‌های کلاسیک نیز  تبدیل شود.

حال اگر زومجی را دنبال کرده باشید،‌ احتمالا اطلاع دارید از زمانی‌که سگا مجوز ساخت بازی را به شرکت Forever Entertainment داده و به‌صورت رسمی خبر ساخت نسخه بازسازی شده بازی Panzer Dragoon اعلام شد، حدود دو سال می‌گذرد؛ خبری که توانست طرفداران قدیمی این بازی و همچنین کنسول قدیمی سگا ساترن را به هیجان آورد. باوجود اینکه تیم سازنده از همان ابتدا اعلام کرده بود که بازی Panzer Dragoon Remake تا اواخر سال ۲۰۱۹ منتشر می‌شود، اما پس از چندی مشخص شد که عرضه آن با تاخیری چند ماهه مواجه شده است.

بازی Panzer Dragoon

حال اما در جدیدترین اخبار بازی، روز گذشته استودیوی Forever Entertainment در جریان رویداد نینتندو دایرکت مینی خبری غافل‌گیرکننده برای دارندگان کنسول سوییچ اعلام کرد؛ طبق اطلاعات ارایه شده، نسخه بازسازی شده بازی Panzer Dragoon از دیروز یعنی هفت فروردین (۲۶ مارچ) در دسترس کاربران کنسول هیبریدی نینتندو قرار گرفته است. نکته جالب و قابل‌توجه این است که براساس تاییدیه تیم سازنده، بازی Panzer Dragoon Remake در ابتدا به‌صورت انحصار زمانی تنها برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر می‌شود. البته باید توجه داشته باشید که این بازی در کشور ژاپن با یک هفته تأخیر در تاریخ ۱۴ فروردین در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

حال باید منتظر ماند و دید باتوجه به اینکه تیم سازنده اعلام کرده‌ است که برای ایجاد جذابیت و همگام با استانداردهای روز صنعت بازی‌های ویدیویی، گرافیک جدید و تغییراتی در سیستم بازی اعمال خواهد شد، Panzer Dragoon Remake می‌تواند یاد و خاطرات روزهای قدیم را برای طرفداران زنده کند یا خیر؟ لطفا نظرات و پیش‌بینی‌های خود را با ما نیز به اشتراک بگذارید.

منبع dualshockers

کاراکتر باقی مانده