// دوشنبه, ۴ فروردین ۹۹ ساعت ۲۱:۰۴

گفته می‌شود که آسوکا تانو در فصل دوم سریال The Mandalorian احتمالا باعث ساخت سریال مستقل این شخصیت خواهد شد.

اوایل این هفته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه شخصیت آسوکا تانو قرار است در فصل دوم سریال The Mandalorian (مندالوریان‌) حضور کوتاهی داشته باشد و رزاریو داوسون نقش این شخصیت را بر عهده دارد. گفته می‌شود که آسوکا تانو به‌عنوان شخصیت مهمان در فصل جدید سریال Star Wars (جنگ ستارگان) حضور خواهد داشت و حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، این شخصیت محبوب سریال Star Wars: The Clone Wars (جنگ ستارگان: جنگ های کلون) ممکن است صاحب سریال مستقل خود نیز شود. هالیوودریپورتر ضمن تایید حضور داوسون در فصل دوم سریال The Mandalorian، اضافه کرد قسمتی که تانو در فصل دوم این سریال حضور دارد ممکن است نقشی مشابه یک قسمت پایلوت برای ساخت اسپین‌آف سریال Ahsoka Tano داشته باشد که در حال حاضر شایعاتی در اطراف پروژه شنیده می‌شود، اما این موضوع هنوز تایید یا تکذیب نشده است.

رزاریو داوسون

تانو شاگرد آناکین اسکای واکر و یکی از شخصیت‌های اصلی سریال Clone Wars است. این اولین حضور لایو اکشن این شخصیت خواهد بود که پیش از این در هر ۷ فصل انیمیشن Star Wars: The Clone Wars شاهد حضور این شخصیت بودیم و اشلی اکشتاین صداپیشگی آن را بر عهده داشته بود. حال سوالات زیادی در مورد چگونگی حضور تانو در سریال وجود دارد، اما ممکن است حضور او ارتباطی با دارک‌سیبر داشته باشد. ما در پایان فصل اول دیدیم که ماف گیدئون این سلاح را در اختیار دارد که این شمشیر نوری متعلق به سابین رن در انیمیشن Rebels بود و در پایان سریال، تانو و رن برای ردیابی ازرا بریجر به نیرو پیوستند. سابین رن نیز یک مندالوریان‌ است که ممکن است شاهد حضور وی در کنار این جدای محبوب در فصل دوم سریال باشیم. 

پخش فصل دوم سریال The Mandalorian از ماه اکتبر ۲۰۲۰ (مهر یا آبان ۱۳۹۹) از سرویس استریم دیزنی پلاس آغاز خواهد شد. انتظار می‌رود در فصل دوم سریال The Mandalorian شاهد بازگشت پدرو پاسکال، جینا کارانو، جیانکارلو اسپوزیتو و کارل ویترز، باشیم. مانند فصل اول جان فاورو وظیفه ساخت فصل دوم سریال را نیز بر عهده دارد که قابل انتظار است فصل دوم مانند فصل گذشته در ۸ قسمت تولید و منتشر شود.

منبع Comicbookmovie

کاراکتر باقی مانده