// پنجشنبه, ۲۹ اسفند ۹۸ ساعت ۲۳:۵۸

در ادامه عقب افتادن فیلم‌های سال ۲۰۲۰ بخاطر شیوع گسترده ویروس کرونا، حال نوبت به انیمیشن Minions: The Rise of Gru رسیده است.

ماه گذشته بود که شرکت یونیورسال پیکچرز و استودیوی انیمیشن‌سازی ایلومینیشن اینترتینمنت اولین تریلر رسمی انیمیشن Minions: The Rise of Gru (مینیون ها: ظهور گرو) را منتشر کردندحال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، این انیمیشن سینمایی به قربانی جدید ویروس کرونا تبدیل شده است. دنباله انیمیشن Minions (مینیون‌ها) قرار بود در تاریخ ۳ جولای ۲۰۲۰ (۱۳ تیر ۱۳۹۹) اکران شود، اما شیوع گسترده ویروس کرونا باعث عقب افتادن اکران این انیمیشن شد که در حال حاضر تاریخ جدیدی برای این اثر اعلام نشده است. در پی تعطیلی موقت استودیوی ایلومینیشن در پاریس، ساخت انیمیشن Minions: The Rise of Gru تا اکران آن به پایان نخواهد رسید. کریس ملداندری، موسس و مدیرعامل ایلومینیشن در بیانیه منتشر شده گفت:

در واکنش به اوضاع وخیم کشور فرانسه، ما به‌طور موقت استودیوی Illumination Mac Guff را در پاریس می‌بندیم. با این تصمیم ما از دستور العمل‌های دولت فرانسه برای کنترل و کند شدن شیوع ویروس پیروی می‌کنیم و همچنین از هنرمندان و خانواده‌های استودیو خود نیز مراقبت خواهیم کرد. این بدان معنی است که ما نمی‌توانیم کار ساخت انیمیشن Minions: The Rise of Gru را به موقع برای انتشار جهانی که در ماه تیر برنامه‌ریزی شده بود، به اتمام برسانیم. در حال که ما به شدت با این بحران دست و پنجه نرم می‌کنیم، باید ایمنی و سلامت کارکنان خود را در بالاترین اولویت خود قرار دهیم. ما مشتاقانه منتظر هستیم تا تاریخ اکران جدید و بازگشت گرو و مینیون‌ها را مشخص و اعلام کنیم.

انیمیشن Minions: The Rise of Gru

شرکت یونیورسال پیش از این اکران فیلم سریع و خشن 9 (Fast and Furious 9) را بخاطر شیوع کرونا یکسال عقب انداخته بود، اما انیمیشن Trolls World Tour (تور جهانی ترول‌ها) قرار است طبق برنامه ماه آینده به‌روی پرده‌های سینما برود و همچنین همزمان در شبکه خانگی نیز عرضه شود. فیلم Black Widow (بلک ویدو)، فیلم Mulan (مولان)، فیلم The New Mutants (میتونت‌های جدید)، فیلم No Time to Die (زمانی برای مردن نیست) و فیلم A Quiet Place: Part 2 (یک مکان ساکت: قسمت دوم)، از جمله آثار دیگری هستند که اکران آن‌ها بخاطر شیوع ویروس کرونا عقب افتاده است و باید دید که کرونا روی اکران دیگر فیلم‌های تابستان ۲۰۲۰ نیز تاثیر خواهد گذاشت یا در نهایت شاهد تغییر وضعیت کنونی خواهیم بود. 

منبع Comingsoon

کاراکتر باقی مانده