// دوشنبه, ۲۸ بهمن ۹۸ ساعت ۱۳:۳۱

الیسا کادول، بدل‌کار سریال The Lord of the Rings در حین تمرینات آسیب دید.

این روزها کار روی سریال ارباب حلقه‌ها (The Lord of the Rings) ادامه دارد؛ سریالی عظیم که قرار است در سال ۲۰۲۱ از شبکه آمازون پخش شود. در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که یکی از بدل‌کاران این سریال آسیب دیده؛ آسیبی که البته به‌نظر می‌رسد خیلی زود برطرف شده است.

این بدل‌کار با نام الیسا کادول درحالی‌که مشغول تمرین پیش از شروع فیلمبرداری بود، با آسیبی در ناحیه‌ی سر مواجه شد و خیلی زود با انتقال به بیمارستان تحت مداوا قرار گرفت و اکنون در سلامت به‌سر می‌برد. شرکت آمازون هم به‌تازگی بیانیه‌ای در این زمینه آماده کرده که از طریق روزنامه‌ی نیوزیلند هرالد منتشر شده است:

یکی از بدل‌کاران بااستعداد ما در زمان تمرینات آسیب دید و خراشی روی سر او ایجاد شد. او را فوراً به بیمارستان منتقل کردیم و توسط متخصص مربوطه معاینه و به فاصله‌ی کوتاهی برای استراحت به منزل فرستاده شد.

خوشحالیم که می‌توانیم اعلام کنیم حال او کاملاً خوب است و به‌زودی یک‌بار دیگر به تیم تولید سریال ملحق خواهد شد. سلامتی و ایمنی بازیگران و کارکنان بیشترین اولویت را برای ما دارد و اکنون هم در حال بررسی همه‌جانبه‌ی علل این حادثه هستیم تا مطمئن شویم در ادامه با بالاترین درجه از ایمنی به کار خود در تولید سریال ادامه خواهیم داد.

به گفته‌ی منابع خبری، این اتفاق درحالی رخ داده است که فیلمبرداری سریال در استودیو Kumeu Film در اطراف شهر اوکلند در نیوزیلند دنبال می‌شود و الیسا کادول درحالی‌که درون مخزن آبی شیرجه زده بود، سرش به یکی از پیچ‌های داخل مخزن برخورد کرد و آسیب دید. این بدل‌کار استرالیایی پیش از این هم در کارهای معروفی حضور داشته است، از جمله اجرای بخش‌های بدل‌کاری به‌جای نیکول کیدمن در فیلم آکوامن (Aquaman) و همین‌طور بدل‌کاری به‌جای بلیک لایولی در فیلم The Shallows. او همچنین اولین نقش مهم خود در عالم بازیگری را هم با بازی در قالب شخصیت نیتارا در فیلم مورتال کامبت (Mortal Kombat) ایفا می‌کند.

مدتی قبل اسامی بازیگران اصلی سریال ارباب حلقه ها مشخص شد؛ سریالی برگرفته از آثار جی آر آر تالکین که انتظارات از آن بسیار بالا است و خیلی‌ها آن‌را از همین الآن جایگزین سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) می‌دانند.

منبع GameSpot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده