// شنبه, ۳ آبان ۹۹ ساعت ۱۹:۲۶

در این مقاله به‌صورت هفتگی آخرین قیمت PS4 ، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ را در بازار ایران منتشر می‌کنیم. 

نوسان قیمت دلار در سال‌های گذشته باعث شده است تا شاهد افزایش و کاهش روزانه و هفتگی قیمت‌ کنسول‌های بازی باشیم. به‌همین دلیل در مقاله «قیمت کنسول‌های بازی» قصد داریم تا به‌صورت هفتگی در روزهای شنبه آخرین قیمت روز کنسول‌های بازی و برخی از مهم‌ترین لوازم جانبی آن‌ها را با شما به‌اشتراک بگذاریم.

این هفته قیمت‌ PS4 با کمی کاهش نسبت به هفته گذشته همراه بود، در هفته چهارم مهر پلی استیشن ۴ پرو با کاهش ۳۵۰ هزار تومانی نسبت به هفته گذشته با قیمت ۱۱ میلیون ۴۹۹ هزار تومان به فروش می‌رسد. پلی استیشن ۴ اسلیم یک ترابایت نیز این هفته با کاهش ۴۶۰ هزار تومانی اکنون به قیمت ۸ میلیون ۴۴۰ هزار تومان قابل خریداری است.

در جبهه مایکروسافت و قیمت ایکس باکس وان اما نسخه یک ترابایتی ایکس باکس وان ایکس با کاهش ۲۵۰ هزار تومانی، ۹ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است. مانند ایکس باکس وان ایکس، ایکس باکس وان اس با کاهش ۶۰ هزار تومانی اکنون با قیمت ۷ میلیون ۹۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

مانند کنسول‌های سونی و مایکروسافت، قیمت نینتندو سوییچ در هفته سوم مهرماه با کاهش ۴۸۰ هزار تومانی نسبت به هفته دوم مهر با قیمت ۱۰ میلیون ۶۵ هزار تومان فروخته می‌شود. این هفته دربین کنسول‌ها، سوییچ لایت بیشترین کاهش قیمت را با کاهش ۱ میلیون و ۸۵۰ هزارتومانی تجربه کرده است، این کاهش به دنبال افزایش غیر منطقی قیمت این کنسول در هفته گذشته صورت گرفت. سوییچ لایت اکنون ۶ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.

باتوجه‌به تنوع مدل کنسول‌ها در این مطلب سعی کردیم تا قیمت نسخه‌های متفاوت هر کنسول را برای شما فهرست کنیم، با توجه به اهمیت قیمت دسته PS4 و قیمت دسته ایکس باکس وان در جدول پیش‌رو به تغییرات کنترلرها نیز اشاره شده است.


قیمت PS4

قیمت PS4 | لوازم جانبی پلی استیشن 4 در بازار ایران

محصولقیمت (تومان)تغییر قیمت 
پلی استیشن 4 پرو یک ترابایت۱۱.۵۰۰.۰۰۰۳۵۰.۰۰۰-
پلی استیشن 4 اسلیم یک ترابایت۸.۴۴۰.۰۰۰۴۶۰.۰۰۰-
پلی استیشن 4 اسلیم ۵۰۰ گیگابایت۸.۱۴۰.۰۰۰۵۵۰.۰۰۰-
هدست واقعیت مجازی پلی استیشن VR۷.۲۱۰.۰۰۰۲.۰۴۰.۰۰۰-
هدست پلاتینیوم۳.۴۴۰.۰۰۰۴۰.۰۰۰-
دسته دوال‌شاک 4۱.۲۰۰.۰۰۰۳۰۰.۰۰۰-
قیمت ایکس باکس وان

قیمت ایکس باکس وان ایکس | لوازم جانبی آن در ایران

محصولقیمت (تومان)تغییر قیمت
ایکس باکس وان ایکس یک ترابایت۹.۲۵۰.۰۰۰۲۵۰.۰۰۰-
ایکس باکس وان اس یک ترابایت۷.۰۹۰.۰۰۰۶۰.۰۰۰-
ایکس باکس وان اس آل دیجیتال یک ترابایت۶.۵۵۰.۰۰۰۱۵۰.۰۰۰-
دسته ایکس باکس وان۱.۵۰۰.۰۰۰۱۰.۰۰۰-

قیمت نینتندو سوییچ

قیمت نینتندو سوییچ | لوازم جانبی آن در ایران

محصولقیمت (تومان)تغییر قیمت
نینتندو سوییچ۱۰.۶۵۰.۰۰۰۴۸۰.۰۰۰-
نینتندو سوییچ لایت۶.۶۵۰.۰۰۰۱.۸۵۰.۰۰۰-
کنترلر پرو۲.۵۹۰.۰۰۰۶۰.۰۰۰-
جوی کان۲.۷۵۰.۰۰۰۵۰.۰۰۰-

در صورتی که به قیمت PS5 و قیمت ایکس باکس سری ایکس در ایران علاقمند هستید، سونی از عرضه کنسول نسل نهم خود با دو برچسب قیمتی ۴۹۹ دلار برای نسخه دیسک‌خور و ۳۹۹ دلار برای نسخه دیجیتالی در تاریخ ۲۹ آبان خبر داد. از طرفی طبق گفته مایکروسافت، ایکس باکس سری ایکس با برچسب ۴۹۹ دلار و ایکس باکس سری اس با برچسب ۲۹۹ دلار در تاریخ ۲۰ آبان عرضه می‌شوند. 

منبع زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده