// پنجشنبه, ۱۹ دی ۹۸ ساعت ۲۰:۴۴

استودیو WB Games Montreal در شبکه‌های اجتماعی باری دیگر به ساخت یک بازی از سری ‌‌Batman Arkham اشاره کرد و برای طرفداران سوا‌ل‌های زیادی را پدید آورد. 

استودیو WB Games Montreal (سازنده‌ی بازی Batman: Arkham Origins) در طول سال گذشته چندین بار با انتشار تصاویری مرموز به ساخت نسخه‌ی جدیدی از سری بازی‌های Batman Arkham اشاره کرده است. حال طبق جدیدترین اخبار بازی، این استودیو باری دیگر و باز هم با تصویری مرموز طرفداران بازی‌های بتمن را بیش از پیش تشنه معرفی رسمی بازی کرده است. تصویر منتشر شده، لوگوی نصفه و نیمه‌ای به رنگ سفید و با پس زمینه‌ای کاملا سیاه است. در پایین این تصویر عبارت «شوالیه را به چنگ آور» به چشم می‌خورد که به‌طور واضح به شخصیت بتمن اشاره دارد. شما در ادامه می‌توانید این تصویر که در صفحه فیسبوک این استودیو منتشر شده، را مشاهده کنید:

Batman Arkham

اشاره‌ی مرموز امروز استودیو WB Games Montreal به ساخت بازی بتمن بی‌شباهت با توییت سال گدشته‌ی آن‌ها نیست. در آن توییت استودیو، تصاویری متحرک را منتشر کرده بود که لوگوهای خاصی در آن به چشم می‌خورد و جمله‌ی شوالیه را به چنگ‌آور نیز زیر آن به عنوان توضیح آورده شده بود. 

با اینکه هر اشاره‌ای از ساخت بازی جدید استودیوی WB Games Montreal خبر خوشی محسوب می‌شود، بااین حال، به‌نظر می‌رسد که بسیاری از طرفداران از این اشاره‌های نصفه و نیمه خسته شده‌اند و به‌دنبال معرفی رسمی پروژه‌ی در حال ساخت هستند. چندی پیش شایعه‌ای مبنی بر معرفی بازی Batman: Arkham Legacy ( نام احتمالی بازی) در مراسم The Game Awards منتشر شد، اما ماه گذشته این مراسم برگزار شد و خبری از معرفی هیچ پروژه‌ای از سوی شعبه‌ی مونترال برادران وارنر نشد. همین مساله بیش‌ از پیش باعث شد تا کاسه‌ی صبر طرفداران لبریز شود. 
با در نظر گرفتن زمان طولانی ساخت پروژه‌ی جدید این استودیو و معرفی نشدن رسمی آن، برخی بر این باورند که انتشار این پروژه به نسل بعدی کنسول‌های خانگی موکول شده است. بنابراین شاید استودیو سازنده منتظر انتشار اطلاعات جدیدی از سوی سونی و مایکروسافت از کنسول‌های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس است تا پس از آن به معرفی رسمی بازی بپردازد. 

در هر صورت طرفداران امیدوارند که بازی روی کنسول‌های نسل فعلی نیز منتشر شود تا افراد بیشتری بتوانند نقاب شوالیه تاریکی را به چهره بزنند و با جرم و جنایت در شهر گاتهام به مبارزه بپردازند. به هر حال هیچ اطلاعات رسمی‌ای از اینکه این پروژه روی چه داستانی تمرکز دارد، در دسترس نیست. شایعات مختلفی مبنی بر وقوع داستان بازی حول محور گروه محفل جغد‌ها منتشر شد و حتی خود استودیو سازنده نیز در برخی از تصاویر مرموز خود به این گروه اشاره کرده است اما تایید رسمی این موضوع تنها با انتشار تریلر معرفی بازی یا اعلام سازندگان ممکن خواهد بود. 

نظر شما راجع به ساخته شدن بازی جدیدی از سری Batman Arkham توسط استودیو WB Games Montreal چیست؟ نظرات خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.

منبع Dual Shockers

کاراکتر باقی مانده