// دوشنبه, ۷ بهمن ۹۸ ساعت ۲۳:۵۹

وبسایت Lego Ideas که متولی ساخت ایده‌های لگویی طرفدارن محسوب می‌شود، مجموعه‌ی لگوی بازی Untitled Goose Game را به رأی عموم گذاشته است.

وبسایت Lego Ideas یکی از بهترین بسترهایی است که توسط این سازنده‌ی بزرگ اسباب‌بازی فراهم شده است. مردم می‌توانند با مراجعه به این‌سایت، ایده‌های شخصی خود درباره‌ی ساخت مجموعه‌های Lego را به رأی عمومِ طرفداران گذاشته و درصورت دریافت بازخورد مناسب، آن‌ها را به دنیای واقعی بیاورند. اما یکی از مواردی که در لیست منتخب اعضای این سایت قرار گرفته، مجموعه‌ی لگوی بازی تحسین شده Untitled Goose Game است.

این مجموعه، شامل یک باغ کوچک است که براساس اولین مکانی که بازیکنان این بازی، شلوغی و هرج‌ومرج را در آن آغاز می‌کنند، ساخته شده است. در این باغ، می‌توان باغبان کلافه و عصبانی بازی را در کنار کلاه، گیاهان و البته تابلوی ضد غاز او مشاهده کرد. این مجموعه‌ با آیتم‌های کوچک و بامزه‌ای از بازی Untitled Goose Game پر شده است. شما حتی می‌توانید مثل خود بازی، دسته کلید باغبان را از او بدزدید!

در متنی که وبسایت Lego Ideas منتشر کرده می‌خوانیم:

پدیده‌ جهانی سال ۲۰۱۹ به دنیای Lego می‌آید. این‌بار قرار است در نقش یک غاز خرابکار از زندگی در یک باغ کوچک لذت ببرید. البته باید در این میان مراقب باغبان و ابزار متعدد او باشید. از آیتم‌هایی که در این مدل استفاده شده، می‌توان به شیشه مربا، سیب، آب پاش، تابلوی ورود غاز ممنوع، بوته‌های گل رز، هویج، شاخه‌های شمشاد، ملاقه، بیل، کلاه آفتابی، چکش، کلمن یخ و یک کلید اشاره کرد.

سازنده‌ی این مجموعه ابراز امیدواری کرده تا در آینده مجسمه‌ها و ابزار مینیاتوری بیشتری به آن اضافه شود، اما آن‌ها تنها مجاز به استفاده از مواردی هستند که با این نمای بازی هماهنگی داشته باشد. بااین‌حال، هنوز هم مجموعه‌ی کامل و جذابی به نظر می‌رسد.

Untitled Goose Game Lego در زمان انتشار این خبر، تنها ۲۶۵ رأی جمع کرده بود، اما هنوز ۴۱۰ روز تا پایان مهلت رأی گیری باقی‌مانده است. ایده‌هایی که به مجموع ۱۰ هزار رأی دست پیدا کنند، به مرحله‌ی ساخت نسخه‌ی واقعی منتقل خواهند شد. صاحب این ایده نیز یک درصد سود حاصل از فروش آن را دریافت خواهد کرد. البته با توجه به این که لایسنس این بازی به House House تعلق دارد، ابتدا باید مجوز توسط این استودیو صادر شود.

منبع pcgamer

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده