// دوشنبه, ۳۰ دی ۹۸ ساعت ۱۲:۳۱

باتوجه به اطلاعات منتشر شده، نینتندو پتنتی ثبت کرده است که در آن شاهد محل خاصی برای قرار گیری قلم نوری مخصوص سوییچ در مچ بند جوی کان هستیم.

از زمان عرضه کنسول نینتندو سوییچ همواره به‌دلیل قابلیت لمسی بودن صفحه‌نمایش آن، جای خالی یک قلم مخصوص کاملا احساس می‌شد. نینتندو هنگام عرضه بازی Super Mario Maker 2 به این نتیجه رسید که کاربران برای طراحی مراحل در بازی به قلم نوری احتیاج پیدا خواهند کرد؛ به همین دلیل نسخه خاص و لیمیتدی از بازی را که دارای قلم نیز بود، روانه بازار کرد. اگر زومجی را دنبال کرده باشید، احتمالا خبر دارید که چند وقت پیش نینتندو به‌صورت رسمی قلم نوری کنسول سوییچ را به‌صورت جداگانه معرفی کرد.

حال در جدیدترین اخبار کنسول‌های بازی، به‌تازگی در پتنتی که توسط نینتندو ثبت شده، شاهد محلی برای نگه‌داری قلم نوری در مچ بند جوی‌کان‌‌ هستیم. با استناد به اطلاعات ارایه شده، نینتندو حدود هفت ماه پیش این پتنت را ثبت کرده است. در تصاویر منتشر شده، به‌نظر می‌رسد این قابلیت طوری طراحی شده است که علاقه‌مندان به‌صورت همزمان می‌توانند از قلم و همچنین کلیدهای کنترلر خود استفاده کنند.

نینتندو سوییچ

یکی دیگر از نکات مثبت این ویژگی، بهبود و جذاب‌تر شدن تجربه گیمرها در حین انجام بازی‌ها است؛ به‌عنوان مثال هنگام لمس کردن جعبه‌ای توسط قلم نوری در بازی، بازخوردی توسط قابلیت Rumble جوی‌کان‌ها به گیمر فرستاده می‌شود.

البته نکته مهم این است که احتمال دارد این قابلیت تنها به انتشار تصاویری از حق اختراع نینتندو خلاصه شود و فعلا رنگ واقعیت به‌ خود نبیند. اگر شما هم از دارندگان کنسول نینتندو سوییچ هستید، به‌نظر شما آیا چنین تصمیمی در صورت عملی شدن، تجربه بازی‌ها را لذت‌بخش‌تر می‌کند یا خیر؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع gamingbolt

کاراکتر باقی مانده