// یکشنبه, ۲۹ دی ۹۸ ساعت ۱۸:۳۲

بامداد امروز جوایز سال 2020 انجمن تهیه کنندگان آمریکا برگزار و برندگان این مراسم معرفی شدند که فیلم 1917 برنده بزرگ این مراسم بود تا شانس آن برای دریافت جایزه اسکار بیشتر شود.

در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، برندگان جوایز سال 2020 انجمن تهیه کنندگان آمریکا در بخش فیلم و تلویزیون مشخص و معرفی شده‌اند. این مراسم بامداد امروز برگزار شد و در طی آن، فیلم 1917 برنده بزرگ مراسم امسال شد که توانست جایزه بهترین فیلم سال را از مراسم Producers Guild of America Award دریافت کند. این جایزه از اهمیت زیادی برخوردار است، چرا که گفته می‌شود برنده این مراسم شانس اصلی دریافت جایزه اسکار است و در واقع طی این سال‌ها شاهد نزدیک بودن نتایج آن به نتایج اسکار بودیم. در طی دو سال گذشته فیلم The Shape of Water (شکل آب) و فیلم Green Book (کتاب سبز) برنده جایزه بهترین فیلم از انجمن تهیه‌کنندگان آمریکا و اسکار شده بودند و حال فیلم 1917 نیز ممکن است از این داستان پیروی کند. 

علاوه‌بر فیلم 1917، فیلم Once Upon A Time in Hollywood (روزی روزگاری در هالیوود)، فیلم The Irishman (مرد ایرلندی)، فیلم JoJo Rabbit (خرگوش جوجو)، فیلم Joker (جوکر)، فیلم Little Women (زنان کوچک)، فیلم Parasite (انگل)، فیلم Marriage Story (داستان ازدواج)، فیلم Ford v Ferrari (فورد در برابر فراری)، فیلم Knives Out (چاقوکشی)، ۹ فیلم دیگری هستند که نامزد دریافت جایزه بهترین فیلم شده بودند. همچنین انیمیشن Toy Story 4 (داستان اسباب بازی ۴) نیز جایزه بهترین انیمیشن سال را دریافت کرد تا شانس این اثر که پیش از این در مراسم گلدن گلوب شکست خورده بود، برای دریافت جایزه اسکار بهترین انیمیشن بیشتر شود. لازم به توضیح است که تنها ۳ بخش برای فیلم و ۱۰ بخش به تلویزیون اختصاص داده شده است. شما در ادامه می‌توانید فهرست کامل برندگان جوایز سال 2020 انجمن تهیه‌کنندگان آمریکا را مشاهده کنید:

Toy Story 4

فیلم

بهترین فیلم:

  • فیلم 1917

بهترین انیمیشن:

  • انیمیشن Toy Story 4

بهترین مستند:

  • مستند Apollo 11

    Chernobyl

تلویزیون

بهترین سریال درام:

  • فصل دوم سریال Succession

بهترین سریال کمدی:

  • فصل دوم سریال Fleabag

بهترین سریال محدود:

بهترین فیلم تلویزیونی:

  • فیلم Apollo: Missions to the Moon

بهترین برنامه تلویزیونی غیرداستانی:

  • مستند Leaving Neverland

بهترین برنامه‌ تلویزیونی گفتگو و سرگرمی زنده:

  • فصل ششم برنامه Last Week Tonight with John Oliver

بهترین برنامه تلویزیونی رقابتی:

  • فصل یازدهم برنامه RuPaul’s Drag Race

بهترین برنامه کودکان:

  • فصل چهل و نهم برنامه Sesame Street

بهترین برنامه ورزشی:

  • برنامه What’s My Name - Muhammad Ali

بهترین برنامه تلویزیونی کوتاه:

  • فصل یازدهم برنامه Comedians in Cars Getting Coffee

برد پیت

علاوه‌بر این، جوایز ویژه‌ و افتخاری نیز در مراسم Producers Guild Award اهدا شده که تد ساراندوس، مدیر برنامه‌های شبکه نتفلیکس توانست جایزه بهترین دستاورد سال را دریافت کند. فیلم Bombshell نیز موفق به دریافت جایزه Stanley Kramer و برد پیت، دده گاردنر و جرمی کلاینر، به‌صورت مشترک موفق به دریافت جایزه دیوید او. سلزنیک شدند. شما در ادامه می‌توانید فهرست دریافت‌کنندگان جاویز افتخاری را نیز مشاهده کنید:

جایزه دستاورد بزرگ

  • تد ساراندوس

جایزه استنلی کرامر

  • فیلم Bombshell

جایزه Visionary

  • اکتاویا اسپنسر

جایزه دیوید او. سلزنیک برای دستاورد هنری در سینما

  • برد پیت، دده گاردنر و جرمی کلاینر

جایزه نورمن لیر برای دستاورد هنری در تلویزیونی

  • مارتا کافمن
منبع Goldderby

کاراکتر باقی مانده