// پنجشنبه, ۱۴ شهریور ۹۸ ساعت ۱۴:۰۱

با Club Soccer Director 2020 می‌توانید مدیریت یک باشگاه فوتبال واقعی را برعهده بگیرید و در جهت اهداف باشگاه کارهای مختلف خود را انجام دهید. با زومجی و معرفی این بازی موبایل همراه شوید.

بازی موبایل Club Soccer Director 2020 یکی دیگر از آثار مشابه مدیریتی فوتبال است که این‌بار کنترل کامل یک باشگاه را به‌عنوان یک رئیس به شما واگذار می‌کند. استودیو Go Play Games Ltd سعی کرده‌ است که کنترل اکثر بخش‌های باشگاه را به بازیکن محول کند و در این زمینه از ابزارها و عناصر مختلفی استفاده کرده است. این بازی اندروید را می‌توانید در طول روز تجربه کنید و باشگاه خود را به رده‌های جهانی برسانید.

افراد زیادی هستند که به‌جای بازی فوتبال ترجیح می‌دهند که کارهای مدیریتی آن را برعهده بگیرند و باشگاه را در رسیدن به موفقیت برعهده بگیرند. این کار لذتی برابر یا حتی بیشتر از فعالیت به‌عنوان یک بازیکن دارد و اگر شم مدیریتی خوبی دارید می‌توانید با بازی آیفون Club Soccer Director 2020 نهایت لذت را تجربه کنید. در این بازی شما مدیر یک باشگاه واقعی را برعهده خواهید گرفت و باید مسیری طولانی را طی کنید و تجربه‌های خود را بالا ببرید. همان ابتدا باید باشگاه خود را از بین ۳۸ لیگ در ۱۴ کشور انتخاب کنید و یکی از عناوین ۸۲۰ گانه را برای خود انتخاب کنید. همین انتخاب اولیه اهمیت بسیاری دارد و انگیزه زیادی را برای رسیدن به موفقیت‌های آینده در شما ایجاد می‌کند. آیتم‌های متنوع و زیادی برای مدیریت فراهم شده است و تقریبا همه‌ی عناصر باشگاه زیر دست شما قرار دارد. از هیئت مدیره تا سرمربی باشگاه را می‌توانید تعیین کنید و کارکنان مختلفی را برای گرفتن گوشه‌ای از باشگاه استخدام کنید. فلسفه کلی باشگاه در اختیار شما است و باید ابتدا یک شخصیت کلی برای نام باشگاه خود ایجاد کنید. این شخصیت طوری است که مربی و بازیکنان با آن خو می‌گیرند و شما می‌توانید برای قهرمانی آماده شوید. امکانات نقش بزرگی در پیش‌روی باشگاه دارند و همواره باید به‌فکر کسب بودجه‌های مناسب و خرج آن‌ها در جایگاه‌های مختلف باشید. اطلاعات آماری دقیقی در مورد بازیکنان و باشگاه‌ها ارائه شده است تا شما آن‌ها را بررسی کنید و برای باشگاه خود انتخاب کنید. به‌طور مثال عملکرد بازیکنان را در طی ۱۰ سال بررسی کنید و اگر جزو بازیکنان داغ در بازار بوده‌اند برای استخدام‌شان تلاش کنید. این بازیکنان قیمت بالایی دارند و باید شرایط لازم برای کسب و توسعه چنین بازیکنانی را داشته باشید.

Club Soccer Director 2020

تعامل یکی از مهم‌ترین کارهای شما در بازی Club Soccer Director 2020 است و باید هر روز کار مشخصی را انجام دهید. این قابلیت مهم باعث می‌شود که هر روز با بازی در ارتباط باشید و ماه‌ها برای باشگاه خود وقت بگذارید. این تعامل با مدیرعامل در کارهای کلی صورت می‌گیرد و هیئت مدیره هم می‌توانند گزارشی از بخش‌های مختلف فیزیکی و غیرفیزیکی در اختیار شما قرار دهند. تعامل با بازیکنان به آن‌ها روحیه می‌دهد و در پاداش‌ها و قراردادها می‌توانید این تعامل را برقرار کنید. مطبوعات بخش مهمی هستند که وجهه باشگاه شما را تشکیل می‌دهند، بنابراین باید ارتباط خوبی با روزنامه‌ها و خبرگزاری‌های آنلاین داشته باشید و اطلاعات جذابی را در اختیار آن‌ها قرار دهید. نتیجه کلی تیم در راس اهمیت قرار دارد و خودبه‌خود سایر بخش‌ها را تحت تاثیر قرار می‌دهد. امور مالی هم به‌واسطه کسب قهرمانی سر و شکل بهتری به‌خودش می‌گیرد و بودجه‌ها و پاداش بسیاری را به باشگاه سرازیر می‌کند.

تعامل روزانه با مدیران، بازیکنان و مطبوعات انگیزه لازم را در شما ایجاد می‌کند تا هر روز باشگاه خود را زیرنظر داشته باشید

امکانات داخل و خارج باشگاه در بازی ورزشی Club Soccer Director 2020 ارتباط مستقیمی با کسب درآمد شما دارد. شما باید استادیوم‌ و زمین تمرین خود را پیشرفت دهید تا هم بازیکنان بتوانند بهتر برای مسابقات حاضر شوند و هم تماشاگران امکانات لازم برای حمایت از باشگاه را داشته باشند. امکانات خود می‌تواند بلیت‌ فروشی را سرو سامان دهد و اسپانسرها را نیز برای سرمایه‌گذاری ترغیب کند. امور مالی اهمیت بسیار بالایی دارد و شما برای اینکه بتوانید کاری انجام دهید حتما باید بودجه‌ی لازم را داشته باشید. باید آکادمی استعدادهای جوان تأسیس کنید و بازیکنان خود را در مراکز تناسب اندام به شرایط آمادگی بدنی ایده‌آل باشگاه برسانید. مسابقات در شرایط سخت انجام می‌شود و باید با ایجاد یک مرکز درمان، ریکاوری مناسبی را روی آن‌ها ایجاد کنید. این امکانات کلی هستند و یقینا جزئیات بیشتری را هم در داخل و خارج باشگاه خواهید دید.

Club Soccer Director 2020

Club Soccer Director 2020 در همه فاکتورهای مدیریتی آیتم‌های گسترده‌ای دارد و تا مدت‌ها تازه و شاداب باقی می‌ماند

بازی Club Soccer Director 2020 گزینه‌های جذابی را برای نقل و انتقالات بین‌فصلی ایجاد کرده است و می‌توانید با شرکت در شورای تصمیم‌گیری، هدف گذاری‌های خود را ابلاغ کنید. بیش از ۱۰۰۰ فاکتور جذاب در باشگاه شما تأثیرگذار هستند و مثل یک زندگی واقعی عمل می‌کند. همه‌ی این موارد روی آمار تیمی و فردی بازیکنان تاثیر می‌گذارد و تفاوت عملکردی بین مدیران مختلف را ایجاد می‌کند. در این بازی آنلاین شما می‌توانید رتبه‌بندی و لول خود را در بین دیگر باشگاه‌ها مشاهده کنید و نقاط ضعف و قوت خود را ببینید. هایلایت‌های مسابقات به‌شما نشان داده می‌شود و می‌توانید آزادانه تاکتیک‌های تیمی خود را انتخاب کنید. البته سرمربی که شما انتخاب می‌کنید همه اوضاع را تحت کنترل دارد اما باتوجه‌به روند انتخابی شما، می‌توانید عملکرد وی را در مسابقات مشاهده کنید و اقدام به تغییر یا تقویت تیم کنید. با مراجعه به صفحه بهترین بازی های اندروید می‌توانید از بهترین آثار این پلتفرم مطلع شوید و مقالات جذابی را در مورد آن‌ها مطالعه کنید.

بازی Club Soccer Director 2020 طراحی جامعی دارد و علاقه‌مندان به فوتبال و مدیریت در این رشته را شدیدا راضی نگه می‌دارد. از تأسیس باشگاه تا رسیدن به مقام‌های قهرمانی در رقابت‌های مختلف در اختیار شما است و باید مشکلات این راه طولانی را بپذیرید و برای حل آن‌ها شم مدیریتی خود را به‌کار بیندازید. این بازی را می‌توانید از پلی‌استور و اپ‌استور برای سیستم‌عامل اندروید و iOS دریافت کنید. ویدئویی از گیم‌پلی بازی را می‌توانید در ادامه مشاهده و در صورت دلخواه دریافت کنید. یادتان نرود که نظرات خود را در مورد این بازی با ما در میان گذارید و از تجربه خود برای ما بگویید.

دانلود از آپارات

دانلود بازی Club Soccer Director 2020

منبع زومجی
کاراکتر باقی مانده