// پنجشنبه, ۱۴ شهریور ۹۸ ساعت ۲۲:۲۹

Beholder 2 ما را دوباره به شهر هلمر بازمی‌گرداند تا ماجراجویی‌های یک افسر دولتی تازه‌کار را نظاره کنیم و در داستان پیچیده‌اش غرق شویم. با زومجی و معرفی این بازی موبایل همراه شوید.

بازی موبایل Beholder 2 قطعا یکی از مهم‌ترین آثار این پلتفرم است که در سبک ماجراجویی عرضه شده است. استودیو Alawar Entertainment, Inc انرژی زیادی برای ساخت و توسعه دومین شاهکار خودش گذاشته است و نتیجه هم همان‌ چیزی است که طرفداران انتظارش را داشته‌اند. این بازی اندروید با ارائه یک جهان خیالی سعی در روایت یک داستان پیچیده دارد و در بسیاری از زمینه‌ها موفق عمل می‌کند.

بازی آیفون Beholder 2 را می‌توان بازگشتی شکوهمند به شهری عجیب و تاریک به نام‌ هلمر دانست که در نسخه قبلی هم داستانش را دیده بودیم. شما یک افسر تازه‌کار در کشوری توتالیتاریست هستید. قوانین حکومتی سفت و سختی در این کشور برقرار است و همه شهروندان تنها برای هدفی واحد حرکت می‌کنند و عملکردی ربات‌گونه دارند. یک افسر تازه‌کار قطعا در ابتدای یک نردبان پیشرفت قرار دارد و شما باید به این فکر باشید که چگونه می‌توان به فکر ترقی بود. به‌نظر می‌رسد که شخصیت مستعد بازی در آینده یکی از نخست وزیران این کشور خواهد بود، اما کار به‌همین سادگی‌ها نیست و خودتان هم کم کم آن را متوجه خواهید شد. تنها راهکار شما این است که در این سرزمین به یک حقه‌باز و دزد تبدیل شوید و سر از سیستم پیچیده این کشور درآورید. جهان خیالی بازی از المان‌های تاریک شکل گرفته است و شهروندان در یک حلقه تکرار گیر افتاده‌اند. وظیفه شما پردازش این شهروندان و انتخاب‌های فوق‌العاده دشواری است که به دوش شما انداخته شده است. برخلاف آثار مشابهی که شخصیت اصلی بازی همواره در نقطه مقابل این ساز و کارهای خشن قرار می‌گرفت، این‌بار شما در یک‌سو هستید و باید برای رسیدن به بالاترین درجه تلاش کنید. زندگی در این دستگاه دولتی سخت است و گاهی اوقات باید اخلاقیات را هم زیر پا بگذارید. تصمیمات شما به‌شدت روی داستان بازی تاثیر دارد و این‌طور نیست که با شانه خالی کردن انتظار توجه رهبران حکومت به‌خودتان را داشته باشید.

Beholder 2

بازی Beholder 2 از چندین پایان برخوردار است و این انتخاب‌های شما است که سرنوشت نهایی شما و دولت را رقم می‌زند. بازی سبک هنری خاصی دارد و شخصیت‌های خیالی هم طراحی بسیار خوبی دارند. آن‌ها ری‌اکشن‌های متفاوتی از خودشان نشان می‌دهند و کات‌ سین‌های سینمایی بازی هم به‌مانند یک اثر ترسناک تاثیر روحی خاص خودش را برجای می‌گذارد. شخصیت‌های بازی سه‌بعدی هستند و یک دنیای دو و نیم‌ بعدی از آن‌ها میزبانی می‌کند. برای تجربه جذاب این اثر هیچ نیازی به اطلاعات نسخه قبلی بازی ندارید. همه‌ی شهروندان توسط یک اپلیکیشن برنامه‌ریزی شده‌اند و شما باید مدام آن‌ها را چک و تغییراتی در آن‌ها ایجاد کنید. بازی از مینی‌گیم‌های زیادی هم تشکیل شده است که بسیار سرگرم‌کننده هستند و نوعی مرحله فرعی برای روایت اصلی بازی محسوب می‌شوند.

انتخاب‌های اخلاقی دشواری در طول بازی به شما داده می‌شود و تصمیمات شما تاثیر به‌سزایی روی روند داستان Beholder 2 دارد

بازی Beholder 2 از طنزهای سیاه پر شده است و در کنار روح تمامیت‌خواه رهبر این کشور قرار می‌گیرد. زمان دارایی ارزشمندی است که باید به‌ آن توجه کنید و سریعا در متن بسیاری از ماجراها قرار بگیرید. بازی یک شبیه‌ساز بوروکراتیک بسیار جذاب است که همه عناصر تا انتها برپایه یک قانون مشخص حرکت می‌کنند و اکثر شخصیت‌های خیالی بازی اختیار خاصی از خودشان ندارند. درواقع تنها شما هستید که باید در این شرایط سخت دوام بیاورید و روز به روز هم این انتخاب‌های سخت را با موفقیت پشت‌سر گذارید. به نقش خود به‌عنوان یک افسر دولتی نگاه کنید و نگذارید که اخلاقیات به‌عنوان سدی جلوی پیشرفت شما باشند. کسانی که نسخه اول بازی را تجربه‌ کرده‌اند، در ادامه می‌توانند از استراگ‌ها و رفرنس‌هایی که داده می‌شود، لذت ببرند.

Beholder 2

جهان خیالی بازی سبک هنری خاصی دارد و شما در کشوری حضور دارید که توسط رهبران دیوان‌سالار هدایت می‌شود

مشخص نیست که واقعا شما در بازی Beholder 2 تنها یک افسر ساده هستید و باید هرکسی را که میان شما و نخست‌ وزیر شدن قرار دارد از بین ببرید یا اینکه باید به‌عنوان یک افشاگر عمل و پیچ و مهره این دولت را از هم باز کنید. اولین انتخاب مهم شما همین است و باید با متوجه شدن داستان پیچیده این اثر به آن برسید. به هر حال شما بخشی از این دولت هستید و باید برای پیشرفت شخصیت اصلی بازی تلاش کنید. اتاق‌هایی مخفی وجود دارد که باید کلید دسترسی به آن‌ها را پیدا کنید و در نهایت برای رهبران هوشمند جلسات تشویقی برگزار کنید. اپلیکیشن شهروندان بازی توسط کامپیوترهای کوچکی اداره می‌شود و گزینه‌های زیادی را در اختیار شما می‌گذارد. Beholder 2 را باید خودتان تجربه کنید و متوجه شوید که جایگاه شما در این دنیای تاریک و پیچیده چیست. فراموش نکنید که هر هفته می‌توانید با مراجعه به صفحه بهترین بازی های اندروید، آثار شاخص این پلتفرم را تجربه و مقالات خواندنی بسیاری را در مورد آن‌ها مطالعه کنید.

علاقه‌مندان آثار هنری و دنباله‌دار حتما باید بازی Beholder 2 را تجربه کنند و در لایه‌های پنهان آن غرق شوند. سبک هنری و گیم‌پلی بازی کاملا متفاوت از دیگر آثار است و هیچ‌گاه با یک بازی توخالی که سعی در مهم جلوه‌دادن خودش دارد روبه‌رو نیستیم. شخصیت‌های عجیب اما جذابی را در بازی می‌بینیم که تاثیر بسزایی روی روند پیشرفت شما دارند. این بازی را می‌توانید از پلی‌استور و اپ‌استور برای سیستم‌عامل اندروید و iOS دریافت کنید. معرفی کوتاهی از بازی را هم می‌توانید در ویدئو پیش‌رو مشاهده کنید. اگر شما هم این بازی را تجربه کرده‌اید یا با خواندن این مقاله نسبت به آن علاقه پیدا کردید، خوشحال می‌شویم نظرات خود را در مورد این اثر با ما به اشتراک بگذارید.

دانلود از آپارات

دانلود بازی Beholder 2

منبع زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده