// چهار شنبه, ۱۳ شهریور ۹۸ ساعت ۲۰:۴۵

با نزدیک شدن به اواخر سال ۲۰۱۹ اولین تیم‌های راه‌یافته به مرحله اصلی مسابقات World Championship بازی League of Legends معرفی شدند.

با نزدیک شدن به اواخر فصل تابستانی مسابقات بازی League of Legends کم‌کم تیم‌های راه یافته به مرحله اصلی مسابقات World Championship نیز در حال مشخص شدن هستند. رقابت‌های بازی Legue of Legends در حال حاضر پربیننده‌ترین محتوای پلتفرم توییچ است که در سه ماه گذشته به طور میانگین بیش از ۷۰ میلیون ساعت بازدید را تجربه کرده است. این رقابت‌ها که در چندین لیگ مختلف پیگیری می‌شود در آخر هر فصل بهترین تیم‌های خود را راهی مهم‌ترین تورنمنت سال که با نام World Championship شناخته می‌شود خواهد کرد؛ تورنمنتی که سال گذشته بیش از ۶.۴ میلیون دلار جایزه را در اختیار تیم‌های برتر فصل قرار داد و قهرمان مسابقات جایزه‌ای ۲.۴ میلیون دلاری را به خانه برد.

شهر‌های برلین، مادرید و پاریس قرار است طی چند مرحله از ۱۰ مرداد تا ۱۹ آبان میزبانی مرحله اصلی مسابقات را بر عهده داشته باشند. بیست و چهار تیم واجد شرایط حضور در مرحله اصلی بایستی در چهار مرحله با یکدیگر رقابت کنند که در نهایت قهرمان مسابقات در روز ۱۹ آبان مشخص شود.

تیم‌های راه یافته به نهمین جام جهانی بازی LOL

منطقهتیمسهمیه
چینFunPlus Phoenix
امتیازات فصلی
چینRoyal Never Give Up
امتیازات فصلی
چینمشخص نشدهفینال انتخابی
کرهSK Telecom T1قهرمان لیگ
کرهGriffinامتیازات فصلی
کرهمشخص نشدهفینال انتخابی
اروپاG2 Esportsامتیازات فصلی
اروپامشخص نشدهامتیازات فصلی
اروپامشخص نشدهفینال انتخابی
آمریکای شمالیTeam Liquidقهرمان لیگ
آمریکای شمالیCloud9امتیازات فصلی
آمریکای شمالیمشخص نشدهفینال انتخابی
تایوانJ Teamقهرمان لیگ
تایوانahq e-Sports Clubامتیازات فصلی
تایوانمشخص نشدهفینال انتخابی
آمریکای لاتینIsurus Gamingقهرمان لیگ
اقیانوسیهMAMMOTHقهرمان لیگ
ترکیهRoyal Youthقهرمان لیگ
ویتناممشخص نشدهقهرمان لیگ
ویتناممشخص نشدهقهرمان لیگ
برزیلمشخص نشدهقهرمان لیگ
کشورهای مستقل (CIS)مشخص نشدهقهرمان لیگ
ژاپنمشخص نشدهقهرمان لیگ
جنوب شرق آسیامشخص نشدهقهرمان لیگ

تیم‌های برتر هر لیگ بسته به کیفیت لیگ منطقه سهمیه دریافت می‌کنند که در مناطق مهم‌تر مانند چین، کره، اروپا، آمریکای شمالی و تایوان شاهد اختصاص سه سهمیه هستیم. در حال حاضر دوازده تیم جواز حضور در مرحله اصلی مسابقات World Championship 2019 را دریافت کرده‌اند و به زودی سهمیه‌های باقی‌مانده با پایان یافتن رقابت‌های تابستانی تقسیم خواهند شد. علاقه‌مندان به دیدن مراحل مختلف لیگ‌های مطرح بازی لیگ‌آف‌لجندز می‌توانند با مراجعه به کانال RiotGames در توییچ از آخرین اتفاقات با خبر شوند.

منبع زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده