// سه شنبه, ۱۲ شهریور ۹۸ ساعت ۱۸:۳۱

ادگار رایت با انتشار اولین تصویر رسمی فیلم Last Night In Soho اعلام کرد که مراحل فیلم‌برداری و تولید این فیلم به پایان رسیده است.

از ماه خرداد امسال بود که مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم Last Night in Soho (دیشب در سوهو) در لندن رسما آغاز شد. این فیلم ترسناک و مورد انتظار درواقع فیلم جدید ادگار رایت، کارگردان فیلم‌هایی چون فیلم Baby Driver (بیبی درایور)، فیلم Scott Pilgrim Vs. the World (اسکات پیلگریم علیه دنیا)، فیلم Shaun of the Dead (شان می‌میرد)، فیلم The World's End (ته دنیا) و فیلم Hot Fuzz، است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تصویر رسمی جدیدترین فیلم ادگار رایت منتشر شده است. به‌تازگی ادگار رایت اولین تصویر رسمی فیلم Last Night In Soho را در صفحه شخصی خود در توییتر منتشر کرده که در این تصویر شاهد حضور توماسین مک‌کنزی، یکی از بازیگر اصلی فیلم هستیم که ظاهری بسیار وحشت زده دارد و ظاهرا در حال تماشای یک اتفاق یا یک شخص است. شما در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

فیلم Last Night in Soho

همچنین رایت تایید کرد که مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم Last Night in Soho به پایان رسیده و به همین منظور او تصاویری از آخرین روزهای فیلم‌برداری این فیلم منتشر کرده که در آن شاهد تصاویری از پشت صحنه و عوامل تولید فیلم هستیم. شما در ادامه می‌توانید این تصاویر را نیز مشاهده کنید:

آنیا تیلور جوی، مت اسمیت، توماسین مک کنزی، دایانا ریگ، ترنس استامپ، ریتا تاشینگهم، سینوو کارلسن و مایکل آجائو، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Last Night In Soho حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. این فیلم قرار است یک فیلم وحشت روان‌شناختی و دلهره‌آور مثل فیلم Don't Look Now (حالا نگاه نکن) به کارگردانی نیکلاس روگ و فیلم Repulsion (انزجار) به کارگردانی رومن پولانسکی باشد. علاوه‌بر کارگردانی، رایت وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم را به‌همراه کریستی ویلسون-کنز، نویسنده سریال Penny Dreadful (پنی دردفول)، بر عهده داشته است. بااین‌حال، اطلاعات بیشتری از داستان و اتفاقات فیلم Last Night in Soho در دسترس نیست. 

فیلم Last Night In Soho برای اکران در تاریخ ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۰ (۴ مهر ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است.

منبع Comingsoon

کاراکتر باقی مانده