// یکشنبه, ۳۱ شهریور ۹۸ ساعت ۱۸:۲۸

سونی پیکچرز پوستری جدید از فیلم A Beautiful Day in the Neighborhood با بازی تام هنکس و با محوریت شخصیتی که نقش آن را ایفا کرده است، منتشر کرد.

شرکت سونی پیکچرز (Sony Pictures)، پوستری جدید از فیلم A Beautiful Day in the Neighborhood (روزی زیبا در محله) ماریل هلر منتشر کرد که در این پوستر شاهد حضور بازیگر اصلی این فیلم، یعنی تام هنکس، هنرپیشه، کمدین، کارگردان، دوبلور، نویسندهٔ آمریکایی و برندهٔ جایزه اسکار در نقش شخصیت فرد راجرز هستیم. داستان فیلم A Beautiful Day in the Neighborhood براساس یک ماجرای واقعی از دوستی بین فرد راجرز و تام جوناد روایت خواهد شد. فرد مکفیلی راجرز ملقب به آقای راجرز، مجری مشهور برنامه Mister Rogers' Neighborhood (محله آقای راجرز) است و تام جوناد نیز یکی از روزنامه‌نگاران معروف بوده که این دو رابطه دوستی نزدیکی با یکدیگر داشتند. داستان فیلم در مورد دورانی است که از تام جوناد خواسته می‌شود تا مقاله‌ای را در مورد زندگی فرد راجرز بنویسد. با اینکه او در ابتدا علاقه‌ای به این کار نداشت، اما پس از مدتی به شخصیت فرد راجرز علاقه‌مند می‌شود و در ادامه اعتراف می‌کند که شخصیت خودش نیز دستخوش تغییراتی شده است.

پوستر منتشرشده از فیلم A Beautiful Day in the Neighborhood را در پایین مشاهده می‌کنید:

A Beautiful Day in the Neighborhood

فیلمنامه‌ٔ پروژه‌ٔ جدید شرکت سونی پیکچرز را میکا فیتزرمن بلو و نوآه هارپستر نوشته‌اند و این فیلمنامه براساس مقاله‌ای با عنوان Can You Say... Hero که تام جوناد منتشر کرده بود، نوشته شده است؛ داستان فیلمنامه‌ٔ اقتباسی بسیار احساسی و درام است. تام هنکس در نقش فرد راجرز، متیو ریس در نقش تام جوناد، سوزان کلیچی واتسون و کریس کوپر، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم A Beautiful Day in the Neighborhood حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. کارگردانی این فیلم را ماریل هلر، کارگردان فیلم Can You Ever Forgive Me، بر عهده دارد. تام هنکس پیش از این نقش والت دیزنی را در فیلم Saving Mr. Banks (نجات آقای بنکس) محصول سال ۲۰۱۳، بازی کرده بود و تجربه بسیار خوبی برای بازی در این نقش‌ها دارد.

همچنین چندی پیش در خبری اعلام شد تام هنکس در حال انجام مذاکره با شرکت والت دیزنی (Walt Disney) برای بازی در نقش پدر ژپتو در فیلم لایو اکشن Pinocchio (پینوکیو) است. در حال حاضر این مذاکرات مراحل اولیه خود را سپری می‌کند و این فیلم تاریخ اکران و زمان شروع فیلمبرداری ندارد و هنوز بازیگر نقش پینوکیو مشخص نشده است.

فیلم A Beautiful Day in the Neighborhood برای اکران در تاریخ ۲۲ نوامبر ۲۰۱۹ (۱ آذر ماه ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است.

منبع Comingsoon

کاراکتر باقی مانده