// چهار شنبه, ۲۷ شهریور ۹۸ ساعت ۲۰:۳۰

کوین نیک پا به عرصه دنیای ارزهای دیجیتال گذاشته تا به‌عنوان دستیار شما در دنیای ارزهای دیجیتال کمک کند.

یک دهه از عمر بیت کوین می‌گذرد و ارزهای دیجیتال جای خود را در اقتصاد و دنیای فین تک باز کرده‌اند. اگرچه ایران در این عرصه نوپا به حساب می‌آید اما اشتهای شدید علاقه‌مندان به حضور در این عرصه سبب شده پیشرفت‌های خوبی در دنیای ارزهای دیجیتال داشته باشیم. با وجود شور و اشتیاق فراوان هنوز دانش و آگاهی فعالان این عرصه در سطح مطلوبی نیست و این دانش کم گاهی زیان‌بار است.

کوین نیک پا به عرصه دنیای ارزهای دیجیتال گذاشته تا این فضای خالی را پر کند و به‌عنوان دستیار شما در دنیای ارزهای دیجیتال کمک کند تصمیمات بهتری بگیرید. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با امکاناتی که با استفاده از کوین نیک به‌دست می‌آورید آشنا کنیم.

کوین نیک از کجا آمد؟

حدود ۳ سال پیش تعدادی از فعالان بازار با مشاهده برخی از تصمیمات اشتباهی که برخی سرمایه‌گذاران تازه کار می‌گرفتند و دشواری‌هایی که فعالان با تجربه بازار با آن دست‌وپنجه نرم می‌کردند تصمیم گرفتند با کمک امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری که در اختیار داشتند تجربه فعالیت در این بازار را برای دیگران شیرین‌تر کنند.

خرید و فروش خرد و عمده تتر (USDT) اولین گام حضور در بازار بود که با موفقیت خوبی همراه شد و انگیزه آن‌ها را برای خدمت‌رسانی در سایر ارزهای دیجیتال تقویت کرد.

شما درحال حاضر می‌توانید ازطریق پلتفرم coinnik.com به خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتال متداول بپردازید.

کوین نیک

کوین نیک برای شما چه می‌کند؟

ورود به بازار ارزهای دیجیتال در گذشته تجربه پر استرسی بود که به‌دلیل تعدد مراجع و نبود راهنمای ساده و دلسوز فشار عصبی زیادی را به علاقه‌مندان این حوزه وارد می‌کرد. کوین نیک با استفاده از کارشناسان واقعی از طراحی یک سایت حرفه‌ای گرفته تا ارائه خدمات مشاوره و پشتیبانی در تمام مراحل حضور شما در دنیای خوش رنگ ارزهای دیجیتال کنار شما است. با خیال راحت در سایت کوین نیک سفارش بگذارید یا تیکت بزنید و کار را به کاردان بسپارید.

نرخ لحظه‌ای ارزهای دیجیتال را به واحد دلار و همچنین معادل ریالی آن در صفحه اصلی مشاهده کنید و پس از عضویت در سایت، تنها با چند کلیک و با استفاده از کارتی که تحت شبکه شتاب است، ارز دیجیتال مورد نظر خود را خریداری کنید. اگر سوالی به ذهنتان خطور کرد یا نیاز داشتید با یک کاربلد مشورت کنید کارشناسان ما در اغلب ساعات درکنار شما هستند و ضمن پیگیری سفارش شما تا لحظه آخر کنار شما می‌مانند.

چرا کوین نیک انتخاب خوبی است؟

ارزهای دیجیتال هنوز نظام جامع و کاملی در کشور پیدا نکرده، خوشبختانه اهمیت آن در بین مردم و مسئولان آشکار شده و بحث‌های داغ همچنان جریان دارد. اما به‌دلیل نبود سیستم جامع‌ای که پلتفرم‌های تخصصی ارزهای دیجیتال را به مردم معرفی کند تصمیم‌گیری سخت است.

کوین نیک یک مرجع شناخته شده و امن است که آرامش خاطر را در سایه امنیت و سرویس دهی مناسب برای شما فراهم آورده است. از هر جا به اینترنت وارد شوید یا ازطریق تماس تلفنی ‌می‌توانید با کارشناسان در ارتباط باشید و ضمن بررسی وضعیت سفارش‌های خود خدمات متفاوتی را تجربه کنید.

ما کجا هستیم؟

در طول مراحل خرید ارزهای دیجیتال هرگاه سوالی پیش آمد یا به مشاوره کارشناسان ما نیاز داشتید می‌توانید ازطریق راه‌های زیر با کارشناسان ما در تماس باشید:

۱. تماس تلفنی

۲. چت آنلاین

۳. واتساپ

۴. تلگرام

کوین نیک ارزهای دیجیتال

به امکانات بیشتری نیاز دارید؟

کانال تلگرام کوین نیک راه‌اندازی شده تا علاوه‌بر اعلام نرخ ارزهای دیجیتال، اخبار حوزه‌ی فین‌تک را هم به اطلاع اعضا برساند. در کانال هم بخشی برای صحبت با پشتیبانی تدارک دیده شده تا اگر کسی به سایت دسترسی نداشت، از آن‌جا با تیم پشتیبانی کوین نیک تماس بگیرد.

دستیار متخصص شما در دنیای ارزهای دیجیتال همواره درکنار شما خواهد بود تا مطمئن‌تر از گذشته گام بردارید.

پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومجی هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.
منبع زومجی

کاراکتر باقی مانده