// دوشنبه, ۲۵ شهریور ۹۸ ساعت ۱۴:۰۱

بازی Escape Funky Island با داشتن چالش‌های معمایی متنوع و دنیایی با سبک هنری بی‌نظیر می‌تواند مدت‌ها شما را سرگرم کند. با زومجی و معرفی این بازی موبایل همراه شوید.

بازی موبایل Escape Funky Island، ساخته استودیو Snapbreak در سبک هنری جذابی عرضه شده است و می‌توانید در دنیای گسترده آن سرگرم شوید. این بازی اندروید چالش‌های معمایی جذابی در سبک پازل دارد و هیچ‌گاه از گشت و گذار در دنیا و سطوح آن خسته نمی‌شوید. شخصیت اصلی شما کاراگاهی است که وظیفه کمک کردن به یک پری دریایی به او سپرده شده است و باید در جزیره‌ای مرموز و پر از اتفاقات گوناگون به‌دنبال ماموریت خود باشید.

در مرحله ابتدایی بازی آیفون Escape Funky Island مکانیزم کلی به شما نشان داده می‌شود. اتاق‌های مختلفی وجود دارد که دوربین به‌صورت ثابت آن را به شما نشان می‌دهد و باید به‌دنبال عناصری باشید که راه خروج را برای‌تان هموار کند. این عناصر در نوار بالایی نشان داده می‌شود و حتی می‌توانید آن‌ها را ترکیب کنید. محیط را خوب بگردید و به‌دنبال ابزارهایی باشید که زیر کارتن‌ها و زیر قفسه‌ها مخفی هستند. با پیدا کردن آن‌ها می‌توانید درها را باز کنید یا اینکه توسط یک پلتفرم خاص به‌سمت هدف مرحله حرکت کنید. این چالش‌ها در هر سطح از بازی تازه می‌شوند و حل کردن آن‌ها واقعا لذت‌بخش است. شما یک کاراگاه کارکشته هستید که باید به پری دریایی کمک کنید و از دست میمون‌های بوگندو فرار کنید. ژولیت هم شما را همراهی می‌کند و اطلاعات بیشتری در مورد جزیره به شما می‌دهد. ماجراهای شگفت‌انگیز بازی تمامی ندارد و هر قسمت از جزیره شخصیت‌هایی دارد که باید با آن‌ها تعامل و خواسته‌هایشان را برآورده کنید. بازی در زمینه گیم‌پلی فرق زیادی با آثار مشابهش ندارد و تنها باید به دنبال اشیای مخفی باشید و راه خود را باز کنید.

Escape Funky Island

گرافیک بازی Escape Funky Island زیبا و شگفت‌انگیز است و جهان بازی هم از فضایی تقریبا بزرگ تشکیل شده است. سبک هنری بی‌نظیری را در جای جای این جزیره می‌بینیم و موسیقی شاد هم در بطن ماجراهای شما همراهی جالبی با داستان دارد. شخصیت‌ها هرکدام حرکات خاصی از خود نشان می‌دهند و میمیک صورت‌شان هم برای کودکانی که این بازی را تجربه می‌کنند، جالب است. یکی از برتری‌های بازی در گستردگی پازل‌ها و شخصیت‌هایی است که آن‌ها را مشاهده می‌کنیم. اکثر پازل‌ها منحصربه‌فرد هستند و تفکر جدیدی را از شما طلب می‌کنند. آن‌ها اصلا خسته‌کننده نیستند و تا آخر ماجرا جذابیت‌شان را حفظ می‌کنند.

سبک هنری بازی بی‌نظیر است و از انیمیشن‌های زیبایی برای تمام شخصیت‌های بازی استفاده شده است

کل داستان بازی Escape Funky Island رایگان است و می‌توانید بدون هیچ پرداخت درون برنامه‌ای به پایان راه برسید. عناصری را که به‌دست می‌آورید به‌درستی باهم ترکیب کنید و در جای مخصوص‌شان قرار دهید. فضای جالب و شاد بازی در بخش بیرونی جزیره حفظ شده است و کاراکترها طراحی و رنگ‌بندی جذابی دارند. نقشه بازی پر از قطعات پنهانی است که گاهی شما را به مراحل مرموز می‌برند و مراحل فرعی داستان را تشکیل می‌دهند. نقشه بازی رفته رفته کامل می‌شود و شخصیت بازی در نهایت به هدف اصلی خود نزدیک می‌شود. گوشی‌هایی با صفحه نمایش بزرگ می‌توانند امکان تجربه‌ی بازی را در حالت ۱۸:۹ فراهم کنند و فضایی عریض و باکیفیت داشته باشند. مراحلی که پری دریایی در آن ایفای نقش می‌کند موزیکال و جذاب است و با رسیدن به میمون‌ها باید قراردادهای مهمی را امضا و جوایز خود را دریافت کنید.

Escape Funky Island

بازی Escape Funky Island نشان می‌دهد که آثار فرار از اتاق هنوز هم می‌توانند جذابیت‌های زیادی داشته باشند. این بازی ماجراهای شگفت‌انگیزی برای شما دارد و با داشتن یک داستان درگیر کننده می‌تواند انگیزه‌تان را برای رسیدن به آخر راه بیشتر کند. هر روز می‌توانید با مراجعه به صفحه بهترین بازی های اندروید از آثار شاخص این پلتفرم باخبر شوید. این بازی را می‌توانید از پلی‌استور و اپ‌استور برای سیستم‌عامل اندروید و iOS دریافت کنید.

دانلود بازی Escape Funky Island

منبع زومجی

کاراکتر باقی مانده