// جمعه, ۲۲ شهریور ۹۸ ساعت ۱۱:۰۱

شرکت اپیک گیمز، فصل دهم فورتنایت را با انتشار یک به‌روزرسانی در دسترس قرار داد و در این قسمت، راهنمای چالش‌های هفته هفتم از فصل دهم را به اشتراک خواهیم گذاشت.

روز پنجشنبه ۱۰ مرداد ماه فصل دهم فورتنایت در دسترس کاربران قرار گرفت تا یک بار دیگر کاربرانی که بتل پس را خریداری کرده‌اند، برای کسب جوایز و پاداش‌های مختلف، چالش‌های هفتگی را انجام دهند. در هفته هفتم از فصل دهم Fortnite، چالش هفتگی Smash and Grab در دسترس قرار گرفته است که در ادامه آموزش دریافت این چالش‌ها را مشاهده خواهید کرد. در این فصل بازیکنان با تمام کردن هر هفت چالش، می‌توانند چالش‌های پرستیج هفته مورد نظر را هم آزاد کنند. چالش‌های پرستیج معمولا شبیه‌به چالش‌های عادی هستند، اما سخت‌تر از گذشته طراحی شده‌اند. چالش‌های هفتگی فورتنایت در ساعت ۵:۳۰ بعد از ظهر روزهای پنجشنبه هر هفته در دسترس قرار می‌گیرند.

Fortnite/فورتنایت

چالش‌های Team Spirit

اسم چالشنحوه انجام چالش
Play matches with a Friendبا دوستان خود، سه بار وارد بازی شوید
Assist teammates with eliminationsدر پنج Kill مختلف، هم‌تیمی خود را یاری دهید
Pet a teammate’s petآسیب‌رساندن به‌سایر بازیکنان در فاصله ۳۰ ثانیه پس از استفاده از لانچ پد (میزان آسیب‌رسانی ۱۰۰)
Heal a teammate with a Chug Splash in different matchesدر سه بازی مختلف، هم تیمی خود را با آیتم چاگ اسپلش Heal کنید
Mark an Uncommon, Rare, and Epic itemیک آیتم خاکستری، آبی و بنفش‌ رنگ را علامت‌گذاری کنید
Deal combined damage with your squad or duoدر حالت دونفره به بالا، با هم‌تیمی خود به‌سایر بازیکنان آسیب برسانید (میزان آسیب‌رسانی ۱۰۰۰)
Revive a teammate in different matchesدر سه بازی مختلف، هم تیمی خود را زنده کنید

چالش‌های هفته هفتم به‌گونه‌ای طراحی‌ شده‌اند که بازیکنان باید با آیتم‌های مختلف در تعامل باشند یا سایر بازیکن‌های بازی را از بین ببرند. در دومین چالش حالت عادی Team Spirit، هم‌تیمی شما درحالی باید بازیکن حریف را بکشد که شما به آن آسیب رسانده باشید. به‌عبارتی باید Assist بگیرید. نحوه گرفتن سومین چالش هم بدین صورت است که یکی از هم‌تیمی‌های شما باید از Pet به‌جای کیف استفاده کند. در ادامه زمانی‌که وارد بازی شدید، پشت سر وی بروید و از دکمه E/مربع/ضربدر استفاده کنید.

چالش‌های پرستیج Team Spirit

اسم چالشنحوه انجام چالش
Finish top 20 with a Friendسه بار با یکی از دوستان خود جزو ۲۰ بازیکن برتر باشید
Assist teammates with eliminations in a single matchدر یک بازی و پنج Kill مختلف، هم‌تیمی خود را یاری دهید
Use a launchpad in squads or duosدر حالت دونفره به بالا، یک بار از لانچ‌پد استفاده کنید
Heal a teammate with a Cozy Campfire in different matchesدر سه بازی مختلف، هم تیمی خود را با کمپ‌فایر Heal کنید
Mark a chest, a shield item, and healing item in a single matchصندوق، آیتم شیلد و آیتم بازیابی نوار سلامت را در یک بازی علامت‌گذاری کنید
Deal combined damage with your squad or duo in a single matchدر یک بازی و حالت دونفره به بالا، با هم‌تیمی خود به‌سایر بازیکنان آسیب برسانید (میزان آسیب‌رسانی ۱۰۰۰)
Reboot a teammateیکی از هم‌تیمی‌های کشته شده خود را ریبوت کنید

چالش‌های پرستیج هفته هفتم هم همانند حالت معمولی هستند، اما در بعضی از آن‌ها شاهد عوض شدن آیتم‌ها هستیم یا اینکه از شما خواسته شده است که در یک بازی کارهای قبل را انجام دهید.

منبع زومجی

کاراکتر باقی مانده