// یکشنبه, ۱۳ مرداد ۹۸ ساعت ۲۲:۴۵

علی نصیریان در مصاحبه‌ای همکاری با داریوش مهرجویی را جذاب خواند و احتمال حضور خود در فیلم جدید این کارگردان را رسانه‌ای کرد.

چند روزی است که اخباری مبنی بر حضور علی نصیریان در فیلم جدید داریوش مهرجویی با نام «لامینور» به گوش می‌رسد. بنابر جدیدترین اخبار سینمای ایران، علی نصیریان اخیرا در مصاحبه‌ای احتمال همکاری با داریوش مهرجویی را در این فیلم ایرانی تایید کرده و این اتفاق را جذاب خوانده است. نصیریان درباره این همکاری به شرح زیر سخن گفته است:

همکاری مجدد با داریوش مهرجویی کارگردان پیشکسوت سینما تجربه جذابی است که بعد از ۴۰ سال دوباره تکرار خواهد شد.

وی درباره جزییات نقش پیشنهادی اطلاعاتی به دست نداد و گفت:

درواقع تا این لحظه تنها پیشنهاد همکاری با مهرجویی هماهنگ شده است اما درباره نقش هنوز قرار نیست چیزی رسانه‌ای شود.

علی نصیریان

نصیریان افزود:

حتما نقشی که به بنده پیشنهاد می‌شود در اولویت است، اما کار کردن با کارگردانان پیشکسوت و کاربلد هم ویژگی‌های خاص خودش را دارد.

فیلم سینمایی «لامینور» به کارگردانی داریوش مهرجویی، تهیه‌کنندگی رضا درمیشیان و با فیلمنامه‌ای از داریوش مهرجویی و وحیده محمدی‌فر ساخته خواهد شد. علی نصیریان و داریوش مهرجویی در فیلم‌های «گاو»، «آقای هالو»، «پستچی» و «دایره مینا» با هم همکاری کرده‌اند. آخرین همکاری نصیریان و داریوش مهرجویی به سال‌ها پیش بازمی‌گردد. علی نصیریان از بازیگران پیشکسوت سینمای ایران است. وی در فیلم‌هایی مانند «آفتاب‌نشین‌ها»، «کمال‌الملک»، «دزد و نویسنده» و «پستچی سه‌بار در نمی‌زند» بازی کرده است. داریوش مهرجویی، کارگردان ایرانی، سابقه ساخت فیلم‌های «گاو»، «هامون»، «سنتوری» و «نارنجی‌پوش» را در کارنامه دارد.

نظر شما کاربران زومجی درباره همکاری داریوش مهرجویی و علی نصیریان چیست؟

کاراکتر باقی مانده