// شنبه, ۲ شهریور ۹۸ ساعت ۱۳:۳۱

در طی جریان مراسم D23 سال جاری و پنل مخصوص سرویس استریم دیزنی پلاس، شرکت والت دیزنی تریلر فیلم نوئل (Noelle) با بازی آنا کندریک و بیل هیدر را منتشر کرد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شرکت والت دیزنی پیکچرز (Walt Disney Pictures) در طی مراسم D23 سال جاری خود، اولین تریلر فیلم Noelle (نوئل) را منتشر کرد. این فیلم که با نام نیکول شناخته می‌شد، یک لایو اکشن کریسمسی و کمدی است که در آینده‌ای نزدیک به سرویس استریم دیزنی پلاس می‌آید. آنا کندریک، شرلی مک‌لین، بیل هیدر، جولی هاگرتی، بیلی ایکنر، مایکل گروس و ران فانچز از جمله بازیگرانی هستند که در این اثر حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. شما در انتهای همین مطلب می‌توانید این تریلر را مشاهده یا دانلود کنید.

داستان این فیلم حول محور دختر بابانوئل می‌چرخد. زمانی که پدر او تصمیم می‌گیرد که خودش را بازنشسته کند، او مجبور می‌شود که کنترل شغل خانوادگی‌شان را در دست بگیرد و آن را در مسیر درست پیش ببرد. از طرف دیگر هم در همین حین، برادرش که قرار بود به جای پدرشان تبدیل به بابانوئل شود، به خاطر پرواز شب کریسمس دچار مشکل می‌شود و دیگر اعتماد به نفس خود را از دست می‌دهد. فیلمنامه فیلم نوئل توسط مارک لارنس نوشته شده است. لارنس که کارگردان فیلم Two Weeks Notice (مهلت دو هفته‌ای) و فیلم Did You Hear About the Morgans بوده است، علاوه‌بر نگارش فیلمنامه، کارگردان این فیلم هم بوده است.

براساس برنامه‌ریزی‌ها، فیلم نوئل قرار است در تاریخ ۱۲ نوامبر سال جاری (۲۱ آبان) در سرویس استریم Disney Plus پخش شود.

دانلود ویدیو از آپارات

منبع comingsoon
کاراکتر باقی مانده