// سه شنبه, ۲۹ مرداد ۹۸ ساعت ۰۴:۱۶

ساعاتی قبل مایکروسافت قسمت ویژه‌ای از برنامه‌ی مطبوعاتی و محبوب خود یعنی Inside Xbox را در قالب یک اجرای زنده‌ی تقریبا ۲ ساعته به دست طرفداران رساند و زومجی آن را در سریع‌ترین زمان ممکن برای دانلود مهیا کرده است.

امسال Nintendo Switch - Indie World و Inside Xbox و حتی Google Stadia Connect هرکدام به‌عنوان برنامه‌های تبلیغاتی، استریمی و پرمخاطب شرکت‌هایی شناخته‌شده، قسمتی به‌خصوص و نسبتا طولانی‌تر از مجموعه‌ی خود را برای ارائه در گیمزکام 2019 آماده کرده بودند. چرا که باتوجه‌به فرار جدی شرکت‌های بزرگِ دنیای هنر هشتم در سال‌های اخیر از برگزاری کنفرانس‌های مطبوعاتی و محدود شدن مراسم‌های گفته‌شده به رویدادهای حداقلی همچون E3، این برنامه‌ها حکم بهترین راه ارتباط صاحبان پلتفرم‌های بزرگ با مخاطبان‌شان را پیدا کرده‌اند. مایکروسافت هم به عادت چند وقت اخیر، امسال در قسمت ویژه‌ی Inside Xbox محتواهای زیادی همچون گفت‌وگو با راد فرگوسن و دیگر سازندگان بازی مورد انتظار Gears 5 را جای داده بود. همین کار هم برنامه‌ای را به وجود آورد که شاید تماشای آن برای تک‌تک مخاطبان جذاب نباشد، اما طرفداران دوآتشه‌ی برند ایکس‌باکس احتمالا نمی‌خواهند فرصت دیدن آن را به هیچ وجه از دست بدهند.

Inside Xbox

دانلود با رزولوشن 480P | دانلود با رزولوشن 720P | دانلود با رزولوشن 1080P

برای اطلاع از جدیدترین اخبار و تریلرهای منتشر شده در جریان رویداد Gamescom 2019 می‌توانید به صفحه اختصاصی این رویداد در زومجی مراجعه کنید.

منبع زومجی
کاراکتر باقی مانده